Rodinné zápletky / Family Affairs

Výstava Rodinné zápletky predstavuje štyri autorské projekty, v ktorých sa rodinná pamäť, osobné archívy a rituály konfrontujú s vonkajším aparátom moci, byrokracie a každodennosti.

Judit Flóra Schuller: Following the Thoughts of Others

Výstava Following the Thoughts of Others sa dá považovať za zavŕšenie dlhoročnej umeleckej práce a výskumu Judit Flóry Schuller, pôvodne uvedená pod názvom Memory Theatre, kde boli východiskom jej rodinný archív a história, so zvláštnym dôrazom na starého otca, Imre Schullera.

Crating the World (book launch)

Pri príležitosti otvorenia výstavy Jacqueline Hoàng Nguyễn: Čierny Atlas / Black Atlas bude umelkyňa v dialógu s kurátorom výstavy Radom Ištokom, ktorý spolu s ňou editoval publikáciu Crating the World (Svet v debnách, Athénée Press 2019).

Flow-Plynutie

Výstava Flow predstavuje trojkanálovú videoinštaláciu – magisterskú diplomovú prácu Renáty Pintérovej, ktorá bude predstavená v Galérii IN-OUT katedry intermédií na 1.poschodí v Cvernovke.

Side Product

Večerný event ako výsledok mesačnej rezidencie v Studio IN:OUT, Nikoly Balberčákovej, Jakuba Gavaliera a Dušana Prekopa, študentov Intermédií na Vysokej škole výtvarných umení v Ateliéri priestorových komunikácií.