Two Coffee Champs Slovakia 2022

Festival výberovej kávy „Two Coffee Champs Slovakia 2022“ bude prebiehať 12. – 13. 8. 2022 v bratislavskej Novej Cvernovke. Prinesie dva dni plné výberovej kávy, prednášok, workshopov a zábavy spojenej s národnými šampionátmi v príprave kávy Comandante Cup a Aeropress Championship.

Divadlo Morgonrock: O diviačikovi

Kto by nepoznal Diviačika – Kolofónovho verného druha, ktorý sa neváha zapojiť do každého nového dobrodružstva. Príďte na bábkové divadlo Petra Gärtnera.

Ceremoniál Anasoft litera 2021

Kto sa stane 16. laureátom alebo laureátkou slovenskej literárnej ceny za pôvodnú prózu Anasoft litera? Bude to Barbora Hrínová, Jana Juráňová, Richard Pupala, Veronika Šikulová či Alta Vášová?

Vianočný Cverna Market

Na prvom vydaní letného Cverna Marketu ste sa zoznámili s prevádzkami dizajnových značiek, ktoré sú súčasťou našej budovy. Pretože sa vám u nás páčilo, pripravili sme pre vás aj predvianočné vydanie. Posledný novembrový víkend si zapíšte do kalendára Cverna Market!

In the Midl Design Forum 2018

Budeme hostiť grafických dizajnérov a ich klientov, od neziskového sektoru po úspešné firmy, ktorí rozoberú, čo pre nich znamená dobrá spolupráca a ako v tomto zmysle na Slovensku fungujú.