Vianočný Cverna Market

Zdielať

Vianočný Cverna Market

Na prvom vydaní letného Cverna Marketu ste sa zoznámili s prevádzkami dizajnových značiek, ktoré sú súčasťou našej budovy. Pretože sa vám u nás páčilo, pripravili sme pre vás aj predvianočné vydanie. Posledný novembrový víkend si zapíšte do kalendára Cverna Market!

Okrem celodenne otvorených prevádzok bude opäť pripravený aj program. Pomedzi nakupovanie sa budete môcť zastaviť v sále, kde bude prebiehať literárny festival Autoriáda. Prinesie so sebou nielen zaujímavý program v podobe diskusií s najlepšími slovenskými spisovateľmi súčasnej literatúry, ale aj knižné vydavateľstvá. 

Príďte k nám ešte predtým, než začnete očakávať Vianoce.

V sobotu 30.11. budú všetky naše obchody, pekárne, showroomy a kníhkupectvá otvorené. Môžete nazrieť, porozprávať sa a odísť s nákupom. Obchody budú otvorené od 10:00 do 18:00.

K tomu všetkému bude pribalený aj program a knižné vydavatelstvá v rámci literárneho festivalu Autoriáda!

Počas Cverna Marketu bude zároveň vo foyeri našej budovy prebiehať aktuálna výstava  “Železo Zamat Nožnice: Ako padala totalita“, ktorú pri príležitosti 30. výročia Nežnej revolúcie pripravilo občianske združenie Post Bellum a Nadácia Cvernovka.

Viac informácií o programe a predajcoch pribudne čoskoro.

Za vizuál ďakujeme Kristína Uhráková z Pressink.