Čierne diery

Čierne diery sa od roku 2014 venujú architektúre, ktorá je na Slovensku dlhodobo prehliadaná – od storočných tovární cez opustené kúpele až po ikony modernej architektúry.

UNGROUP, GROUP výstava

Súčasťou výstavy je aj zbierka objektov – kameňov, ktoré obsahujú len nepatrný autorský zásah. Návštevníci ich môžu získať výmenou za iný kameň, ktorý prinesú zo svojich potuliek. Prinesený kameň sa tak stane súčasťou výstavy a po jej skončení arzenálom pre ďalšiu autorkinu tvorbu.

Two Coffee Champs Slovakia 2022

Festival výberovej kávy „Two Coffee Champs Slovakia 2022“ bude prebiehať 12. – 13. 8. 2022 v bratislavskej Novej Cvernovke. Prinesie dva dni plné výberovej kávy, prednášok, workshopov a zábavy spojenej s národnými šampionátmi v príprave kávy Comandante Cup a Aeropress Championship.

Zašiváren: repair

Ako kazdy tyzden, pomozeme ti urobiť repair svojich odevov: skrátiť, predĺžiť, vymeniť zips. Záplaty na dierky máme. Jana Tornado doplní ponuku o nové izbové rastliny, literatúru a dobru radu. Hudbu bude púšťať DJ Plant a la Mixicana.

Grafix: predajná pop-up výstava grafík

Prídťe si aj vy po svoj unikátny kúsok na predajnú pop-up výstavu značiek Pressink, RISOMAT, Saturejka a grafického dizajnéra Martin Malina, ktorých diela vychádzajú z tradičných techník ako letterpress, risograf a linorez.