TRILOBEAT TOUR 2022 / Bratislava

Vo štvrtok 26. mája v Novej Cvernovke v rámci svojho turné vystúpi kapela Trilobeat, ktorá u nás pokrstí svoj nový album. O support sa postarajú špeciálni hostia Felix a Sasha Mamaev a.k.a. Gonso (DJ set).

Skrytý žúr

Po kvíze budeme na bare pokračovať v duchu neviazanej zábavy, selekciou hudby a predstaví sa aj špeciálny hosť.

Transgender Day of Visibility

Pri tejto príležitosti uvedieme film Gabi od švédskej režisérky Engeli Broberg. Pokračovať budeme na bare, kde zahrajú DJky Sofia Nøt a wyme.

Oriental listening #standwithukraine

Svetom orientálnej elektroniky a súčasnej klubovej world-music vás prevedú Mooshak, známy aj z relácie Hudba sveta_FM, a Mawt, alterego nášho hudobného dramaturga, pod ktorým kultivuje svoju záľubu v mapovaní blízkovýchodného clubbingu.

Kvízový utorok

Každý prvý utorok v mesiaci sa v Novej Cvernovke tak trochu vrátime do školských čias a spoločne so Skrytým barom preskúmame Vaše vedomosti.

Kvízová sobota

V sobotu, 19. februára vás pozývame na ďalší PubQuiz v Skrytom bare v Novej Cvernovke. Čaká vás 51 otázok na rôzne témy, zaujímave barové aj nebarové ceny a samozrejme kopec zábavy a nových poznatkov.

O hudbe s Kabalom: Súčasné techno

Vstupné na prvú zo série prednášok o hudbe s odborníkom na slovo vzatým, hudobným teoretikom, DJ-om a producentom Kabalom bude venované organizáciam podporujúcim ukrajinskú armádu a humanitárne organizácie.

𝙻𝙰𝙲𝙴𝙳 | 𝟚𝟚.𝟙𝟘. @ɴᴏᴠᴀ́ ᴄᴠᴇʀɴᴏᴠᴋᴀ

𝙼ä𝚜𝚘𝚔𝚘𝚖𝚋𝚒𝚗á𝚝 𝚘𝚙äť 𝚟 𝙽𝚘𝚟𝚎𝚓 𝙲𝚟𝚎𝚛𝚗𝚘𝚟𝚔𝚎. 𝚃𝚎š 𝚜𝚊 𝚗𝚊 žú𝚛 𝚙𝚕𝚗ý 𝚝𝚎𝚌𝚑𝚗𝚊, 𝚊𝚌𝚒𝚍, 𝚑𝚘𝚞𝚜𝚎, 𝚛𝚊𝚟𝚎 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌, 𝚟š𝚎𝚖𝚘ž𝚗𝚎𝚓 𝚎𝚕𝚎𝚔𝚝𝚛𝚘𝚗𝚒𝚔𝚢 𝚊ž 𝚙𝚘 𝚑𝚊𝚛𝚍𝚌𝚘𝚛𝚎 𝚊 𝚋𝚎𝚊𝚝𝚍𝚘𝚠𝚗. 

Rádio_FM Night @ Nová_Cvernovka

Rádio_FM Night sa po prvýkrát predstaví v priestoroch Novej Cvernovky. Zástupcovia programov Signall_FM, BezPózy_FM a Scéna_FM sa postarajú o celevečernú zábavu, takže sa môžete tešiť na mix žánrov ako drum and bass, hip hop, house, electronica či techno.

Ora the Molecule + Young Aesthete

V parku Novej Cvernovky vystúpi medzinárodná hudobná skupina Ora the Molecule, ktorej tvorba je niekde na pomedzí nadčasovej nostalgie, soft popu a retro elektroniky. O warm up sa postará Young Aesthete – DJ a zástupca generácie mladých estétov.

ZRUŠENÉ: Skrytý žúr pod Palmou

Hudobný program sa ruší, avšak park aj terasa Skrytého baru budú pre vás aj naďalej otvorené. Prídite si užiť pohodovú sobotu v Novej Cvernovke.