Diskotéka Avantgarde #5

Po troch úspechoch sa ideme odviazať po štvrtýkrát. Diskotéka Avantgarde #5 na nás čaká v Novej Cvernovke už v piatok 16. decembra.

Meetup Year of Climate Care 03

Pozývame na 3. neformálne stretnutie ľudí, ktorí sa zaujímajú o klimatickú starostlivosť, riešenie dôsledkov klimatických zmien na naše každodenné spolužitie a o to, ako môžu kreatívny priemysel a kultúra prispieť k týmto témam.

Diskotéka Avantgarde

Diskotéka Avantgarde je diskotéka na úrovni. Kultúra pitia v podobe vynikajúcich drinkov zo Skrytého baru. Ozajstní žúrujúci ľudia, diskoguľa a vyberaná hudba. Italo disco, synthwave, elektro, 80’s&90’s pop a DJs s nadhľadom.

Meetup Year of Climate Care 02

Stretnutie ľudí, ktorí sa zaujímajú o klímu, riešenie dôsledkov jej zmen a o to, ako môže kreatívny priemysel a kultúra prispieť v týchto témach.

Two Coffee Champs Slovakia 2022

Festival výberovej kávy „Two Coffee Champs Slovakia 2022“ bude prebiehať 12. – 13. 8. 2022 v bratislavskej Novej Cvernovke. Prinesie dva dni plné výberovej kávy, prednášok, workshopov a zábavy spojenej s národnými šampionátmi v príprave kávy Comandante Cup a Aeropress Championship.

TRILOBEAT TOUR 2022 / Bratislava

Vo štvrtok 26. mája v Novej Cvernovke v rámci svojho turné vystúpi kapela Trilobeat, ktorá u nás pokrstí svoj nový album. O support sa postarajú špeciálni hostia Felix a Sasha Mamaev a.k.a. Gonso (DJ set).

Skrytý žúr

Po kvíze budeme na bare pokračovať v duchu neviazanej zábavy, selekciou hudby a predstaví sa aj špeciálny hosť.

Vinylový štvrtok: Duch vo fľaši

Séria vinylových večerov v Skrytom bare pokračuje. Duch vo fľaši, to je ďalšia z prezývok unikátneho charakteru na slovenskej scéne menom Jožiš Čabo.

Transgender Day of Visibility

Pri tejto príležitosti uvedieme film Gabi od švédskej režisérky Engeli Broberg. Pokračovať budeme na bare, kde zahrajú DJky Sofia Nøt a wyme.

Oriental listening #standwithukraine

Svetom orientálnej elektroniky a súčasnej klubovej world-music vás prevedú Mooshak, známy aj z relácie Hudba sveta_FM, a Mawt, alterego nášho hudobného dramaturga, pod ktorým kultivuje svoju záľubu v mapovaní blízkovýchodného clubbingu.

Kvízový utorok

Každý prvý utorok v mesiaci sa v Novej Cvernovke tak trochu vrátime do školských čias a spoločne so Skrytým barom preskúmame Vaše vedomosti.

Kvízová sobota

V sobotu, 19. februára vás pozývame na ďalší PubQuiz v Skrytom bare v Novej Cvernovke. Čaká vás 51 otázok na rôzne témy, zaujímave barové aj nebarové ceny a samozrejme kopec zábavy a nových poznatkov.

O hudbe s Kabalom: Súčasné techno

Vstupné na prvú zo série prednášok o hudbe s odborníkom na slovo vzatým, hudobným teoretikom, DJ-om a producentom Kabalom bude venované organizáciam podporujúcim ukrajinskú armádu a humanitárne organizácie.

𝙻𝙰𝙲𝙴𝙳 | 𝟚𝟚.𝟙𝟘. @ɴᴏᴠᴀ́ ᴄᴠᴇʀɴᴏᴠᴋᴀ

𝙼ä𝚜𝚘𝚔𝚘𝚖𝚋𝚒𝚗á𝚝 𝚘𝚙äť 𝚟 𝙽𝚘𝚟𝚎𝚓 𝙲𝚟𝚎𝚛𝚗𝚘𝚟𝚔𝚎. 𝚃𝚎š 𝚜𝚊 𝚗𝚊 žú𝚛 𝚙𝚕𝚗ý 𝚝𝚎𝚌𝚑𝚗𝚊, 𝚊𝚌𝚒𝚍, 𝚑𝚘𝚞𝚜𝚎, 𝚛𝚊𝚟𝚎 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌, 𝚟š𝚎𝚖𝚘ž𝚗𝚎𝚓 𝚎𝚕𝚎𝚔𝚝𝚛𝚘𝚗𝚒𝚔𝚢 𝚊ž 𝚙𝚘 𝚑𝚊𝚛𝚍𝚌𝚘𝚛𝚎 𝚊 𝚋𝚎𝚊𝚝𝚍𝚘𝚠𝚗. 

Rádio_FM Night @ Nová_Cvernovka

Rádio_FM Night sa po prvýkrát predstaví v priestoroch Novej Cvernovky. Zástupcovia programov Signall_FM, BezPózy_FM a Scéna_FM sa postarajú o celevečernú zábavu, takže sa môžete tešiť na mix žánrov ako drum and bass, hip hop, house, electronica či techno.

Ora the Molecule + Young Aesthete

V parku Novej Cvernovky vystúpi medzinárodná hudobná skupina Ora the Molecule, ktorej tvorba je niekde na pomedzí nadčasovej nostalgie, soft popu a retro elektroniky. O warm up sa postará Young Aesthete – DJ a zástupca generácie mladých estétov.