Med a prach: Outside the box

Už po druhýkrát uvedieme scénické dielo dvojice autorov Andreja Kalinku a Milana Kozánka inšpirované bádateľským a osobným odkazom opáta Gregora Johanna Mendela.

Divadlo Morgonrock: O diviačikovi

Kto by nepoznal Diviačika – Kolofónovho verného druha, ktorý sa neváha zapojiť do každého nového dobrodružstva. Kde sa však vzalo toto sympatické zviera? Aký je jeho príbeh?

Divadlo Morgonrock: Zlaté prasa (zrušené)

S poľutovaním oznamujeme, že z dôvodu aktuálnej pandemickej situácie sme museli podujatie zrušiť. Zlaté prase po Novom roku už neuvedieme. Tešiť sa však môžete na ďalšiu z hier Divadla Morgonrock.

Nov + The Ills

Post-rockový dvojkoncert legendárnych The Ills a novej bratislavskej kapela NOV prepájajúcej prvky shoegaze, post rocku a psychedélie.

Terrible 2s

Koncert ajkrst debutového albumu kapely, ktorú založili Lucia Piussi a Agnes Lovecká po rozpade Živych kvetov.

Amelie Siba (CZ) + Lotta

Príďte si do Novej Cvernovky vychutnať koncert pražskej pesničkárky a jednej z najvýraznejších tvárí súčasnej českej nezávislej scény. Doplní ju slovenská speváčka a skladateľka Lotta.

,,od zeme” repríza

Dragúni uvádzajú, hudobno-tanečnú inscenáciu, v ktorej je valasko-pastierska kultúra dešifrovaná a reflektovaná optikou a autorsko-interpretačným rukopisom súčasníka.

SEBE O SEBE

Môžete sa tešiť na diskusiu SEBE O SEBE s Emou Müller, Valentínou Sedilekovou a Alžbetou Irhovou. Nebude chýbať ani obľúbený BAGBET SWAP.

Bratislava Game Jam Warm-up

Keď už je Bratislava Game Jam online, stretnime sa aspoň na chvíľu offline! Vítame všetkých milovníkov tvorby videohier, nie len tých, čo sa tento rok zúčastnia Bratislava Game Jam.

Kvíz Denníka N

Príďte si spolu s priateľmi otestovať svoje vedomosti. Na súťažiacich čaká 40 otázok v štyroch tematických kolách.