Youth Forum COP28

Zdielať

Youth Forum COP28

Zapojte sa do YOUTH FORUM COP28, ktorého cieľom je posilniť hlas mladých pri riešení globálnych výziev spojených s klimatickou krízou.

Projektom chceme vytvoriť priestor pre diskusiu o pohľade mladých na riešenia klimatickej krízy, ktoré budú tvoriť základ odporúčaní ku Konferencii o zmene klímy (COP28).

Odporúčania budú následne predložené prezidentke Zuzane Čaputovej a ďalším členom a členkám delegácie, ktorí sa už začiatkom decembra zúčastnia konferencie v Dubaji.

– Ak máš 15 – 30 rokov, angažuješ sa, dobrovoľníčiš alebo sa len zaujímaš o našu budúcnosť, účasť na fóre je skvelou príležitosťou, ako môžeš ovplyvniť rozhodovanie o svojej budúcnosti. Diskusie budú prebiehať v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici.

– Jednotlivých fór sa môžu zúčastniť zástupcovia mládežníckych organizácií, parlamentov a spolkov, ale aj angažovaní mladí ľudia, ktorých zaujíma problematika klimatickej krízy. Počet miest je obmedzený, preto je nutné vyplniť krátky prihlasovací formulár. Registrovať sa je potrebné do 9.novembra 23 (štvrtok).

Viac informácií a registračný formulár nájdete na webe.