Workshop SLAP™ pre malých podnikateľov a podnikateľky

Pridajte sa k nám na dynamický 3-hodinový workshop a odíďte s 12-mesačným AKČNÝM plánom na dosiahnutie vašich cieľov v oblasti malého podnikania.

Workshop je v angličtine.

Kto je Silver Lining?
“Všetko, čo robíme, je predovšetkým pre malé podnikanie.”
Spoločnosť Silver Lining sa zaviazala používať špičkovú technológiu, používať najnovšie vedecké poznatky o zmene správania a moderný tím na vytváranie najlepších možných riešení, ktoré spĺňajú skutočné potreby dnešných vlastníkov malých podnikov.

Každá jedna vec, ktorú navrhneme, či už je to nový produkt, nový program alebo jednoduchá funkcia, je kontrolovaná v súlade so záväzkom našej spoločnosti mať malé podnikanie na prvom mieste.

Veríme, že podnikanie je nástroj spravodlivosti. Sme odhodlaní využiť naše podnikanie na vytvorenie skutočnej zmeny pre jednotlivých vlastníkov malých podnikov a globálnu ekonomiku.

Nastal čas, aby sa podniky posunuli za hranice spoločenskej zodpovednosti, filantropie, vplyvu a modelov 2-za-1 a aby sa posunuli k vytvoreniu skutočných systémových zmien, ktorých výsledkom bude spravodlivejší svet pre všetkých.

Kto je Carissa Reiniger?
CEO Silver Lining, nesmierne dynamická ženská líderka, ktorá získala najvyššie impaktové ocenenie spomedzi viac ako 35000 CEO z najúšpešnejších firiem z celého sveta. Fantastická rečníčka vás prevedie 3-hodinovým návodom, ako si vytvoriť akčný plán pre vaše podnikanie a posunúť sa k cieľom, ktoré chcete dosiahnuť.


Silver Lining, ktorý vedie, pomáha rásť viac ako 14000 malým podnikateľom a podnikateľkám.

Vstupenky TU

Účastnícky poplatok: 15€

Z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy.
Za dôveru pri vzniku Novej Cvernovky ďakujeme Bratislavský kraj.
Za tlač ďakujeme bittner print.