WeTalk: Ženy v ekopodnikaní

Zdielať

WeTalk: Ženy v ekopodnikaní

Tretí diel diskusnej série WeTALK je venovaný ženám vo výnimočnom ekologickom podnikaní, ktoré je ohľaduplné tak k ľudom, ako aj k planéte.

WeTALK je panelová diskusia, ktorá predstavuje úspešné ženy z rôznych oblastí spoločnosti, ako je podnikanie, kultúra, umenie či médiá.
Diskusiu moderuje Frederika Halászová.
Podujatie sa uskutoční online na facebookovej stránke Coworking Cvernovka. Zaregistrujte sa a v deň podujatia vám zašleme link na live prenos.

Do diskusie prijali pozvanie:
Daniela Zvalová z U dobrožrúta
Barbora Gažová z Mylo
Katarína Hutyrová z Nosene

U dobrožrúta je prvá zero waste pekáreň s obchodom s dizajnovými eko produktami. Ponúka čerstvé kváskové a bezlepkové vegan pečivo, vegánske a bezlepkové koláčiky, produkty na váhu od eshopu Bezodpadu a dizajnové ekologické produkty pre život a domácnosť.
Mylo je ručne vyrábaná kozmetika inšpirovaná prírodou. Je určená pre všetkých, ktorí sa chcú starať o svoju pokožku v súlade s prírodou.
Nosene je netradičný second-hand s noseným a upcyklovaným oblečením s príbehom za fér cenu. Oblečenie je tu vždy voňavé a hygienicky čisté. Nájdete ho v kamennej predajni aj na e-shope.

Diskusia je bezplatná.
Tretí diel série WeTALK Vám prinášame v spolupráci s Nadáciou Tesco.
Partner podujatia: Nadácia Tesco
Mediálny partner: Startitup, CITYLIFE.SK, tickpo.sk, Eventland Bratislava – top podujatia, miesta a kam v Bratislave https://eventland.eu/bratislava/