WeLearn: Zvládajte stres s ľahkosťou

Zdielať

WeLearn: Zvládajte stres s ľahkosťou

Počas interaktívneho workshopu budeme hľadať spôsoby ako sa o seba postarať a nezblázniť sa z toho s Luciou Fogašovou

Stres sa na nás valí zo všetkých strán. Dnešná pandemická situácia, práca na home office, deti týždeň v škole, či škôlke, potom opäť doma, menej sociálneho kontaktu, strach o seba, či blízkych – skrátka neustále sa prispôsobovanie meniacim sa podmienkam si žiada vysokú mieru flexibility a zvládania stresu.
.
.
Naučíte sa ako pomocou práce s dychom a telom regulovať svoje emočné prežívanie a vedome tak pôsobiť na svoj autonómny nervový systém, kde sú zrejmé prejavy stresu. Zámerom bude, aby si každý účastník našiel 1 techniku, na základe ktorej si vytvorí nový návyk, ktorý mu z dlhodobého hľadiska pomôže zvládať každodennú záťaž a stres s väčšou ľahkosťou. O strese je dôležité nielen hovoriť, ale aj konať a cielene systematicky pracovať. Zažime spolu ako na to s lektorkou Luciou Fogašovou.
.
.
Lucia je vyštudovaná andragogička a tanečno-pohybová terapeutka, na poli vzdelávania firiem aj jednotlivcov pôsobí viac ako 9 rokov. Verí, že sebapoznanie je základ úspechu a sebaspoznávanie celoživotná cesta, preto vytvorila značku Spoznaj sa. Svoju prácu vníma ako svoje poslanie a dáva jej zmysel. Teší ju, ak môže ľudí inšpirovať k zmene a sprevádzať ich procesom sebapoznania, aby rástli a napĺňali tak svoje ciele.
.
.
Workshop prebieha online cez applikáciu Zoom. Aby ste sa mohli na workshop, čo najlepšie sústrediť, bude sprístupnený iba pre skupinu účastníkov.
Počet miest je limitovaný. Je potrebné si miesto rezervovať v predstihu. Po zaregistrovai obdržíte v deň podujatia link, na ktorom sa môžete na workshop prihlásiť.
.
Cena lístku je 5 eur.
Predpredaj: https://bit.ly/3dQSy7v
.
.
Partnerom podujatia je Nadácia Tesco.
.
Mediálny partneri: Startitup.sk, CITYLIFE.sk, Tickpo.sk, kamdomesta.sk, goout.net, Eventland Bratislava – top podujatia, miesta a kam v Bratislave, https://eventland.eu/bratislava/