WeLearn: Zostav si svoj vlastný podnikateľský plán

Zdielať

WeLearn: Zostav si svoj vlastný podnikateľský plán

Čo by malo byť obsahom podnikateľského plánu a akú formu by mal mať, si spoločne rozoberieme počas interaktívneho workshopu s lektorkami Vlastou Kostecovou a Zuzanou Kresánkovou.

WeLearn je séria podujatí určených primárne pre ženy, začínajúce podnikateľky, ktorú prinášame v spolupráci s Nadáciou Tesco. Ďalší diel série WeLearn je venovaný tvorbe business plánu.
.
.
Chcete začať podnikať?
V tom prípade určite nevynechajte jeden z najdôležitejších krokov k úspešnému podnikaniu – dobre vypracovaný podnikateľský plán. Čo by malo byť obsahom Vášho podnikateľského plánu a akú formu by mal mať, ale aj veľa ďalších informácií si spoločne rozoberieme počas interaktívneho workshopu s lektorkami Vlastou Kostecovou a Zuzanou Kresánkovou z organizácie Flexipráca.sk. Počas prednášky bude priestor aj na vaše otázky.
.
.
👩 Vlasta Kostercová má 15 rokov investičných skúseností vo fondoch rizikového kapitálu a private equity (Slovensko-americký podnikateľský fond a Slovenský postprivatizačný fond) a konzultácií v tejto oblasti.
👩 Zuzana Kresánková má 15 rokov skúseností vo fonde rizikového kapitálu (Slovenský postprivatizačný fond) a Veľkej 4ke v strednej a východnej Európe (PricewaterhouseCoopers) a konzultácií v tejto oblasti.
.
.
flexipraca.sk – rodina, práca, život v harmónii
je jediný portál na Slovensku zameraný na flexibilné formy práce (t.j. čiastočný pracovný úväzok, práca z domu, pružná pracovná doba, zdieľane pracovne miesto, stlačený pracovný týždeň, atď.) a ich osvetu.
Jeho cieľom je, aby sa flexibilná práca, t.j. práca na inú ako pevnú pracovnú dobu, stala na Slovensku samozrejmosťou. Podporuje šírenie flexibilných pracovných ponúk a zviditeľňuje slobodné povolania a malých podnikateľov.
.
Počet účastníkov je limitovaný.
Podujatie prebieha online cez platformu zoom.us. Po zaregistrovaní obdržíte v deň podujatia email s linkom, na ktorom bude podujatie prebiehať.
.
Cena lístku je 5 eur.
Predpredaj lístkov: https://bit.ly/3sVv4SX
.
Podujatie podporila Nadácia Tesco.
.
.
Mediálny partneri: Mediálny partneri podujatia: Startitup.sk, CITYLIFE.sk, Tickpo.sk, kamdomesta.sk, goout.net, Eventland Bratislava – top podujatia, miesta a kam v Bratislave, https://eventland.eu/bratislava/