ZRUŠENÉ – WeLearn: Zostav si svoj vlastný podnikateľský plán

Zdielať

Ak chcete začať podnikať, tento workshop určite nevynechajte.

Chcete začať podnikať?
V tom prípade určite nevynechajte jeden z najdôležitejších krokov k úspešnému podnikaniu – dobre vypracovaný podnikateľský plán.

Čo by malo byť obsahom Vášho podnikateľského plánu a akú formu by mal mať, ale aj veľa ďalších informácií si spoloćne rozoberieme počas prednášky s lektorkami Vlastou Kostecovou a Zuzanou Kresánkovou z organizácie Flexipráca.sk. Počas prednášky bude priestor aj na vaše otázky.

👩 Vlasta Kostercová má 15 rokov investičných skúseností vo fondoch rizikového kapitálu a private equity (Slovensko-americký podnikateľský fond a Slovenský postprivatizačný fond) a konzultácií v tejto oblasti.

👩 Zuzana Kresánková má 15 rokov skúseností vo fonde rizikového kapitálu (Slovenský postprivatizačný fond) a Veľkej 4ke v strednej a východnej Európe (PricewaterhouseCoopers) a konzultácií v tejto oblasti.

flexipraca.sk – rodina, práca, život v harmónii je jediný portál na Slovensku zameraný na flexibilné formy práce (t.j. čiastočný pracovný úväzok, práca z domu, pružná pracovná doba, zdieľane pracovne miesto, stlačený pracovný týždeň, atď.) a ich osvetu.
Jeho cieľom je, aby sa flexibilná práca, t.j. práca na inú ako pevnú pracovnú dobu, stala na Slovensku samozrejmosťou. Podporuje šírenie flexibilných pracovných ponúk a zviditeľňuje slobodné povolania a malých podnikateľov.

Podujatie podporila Nadacia Tesco.
Lístok je možné zakúpiť len v predpredaji.
Cena: 8,- eur.
Predpredaj:
Vstupenku nie je potrebné tlačiť.

Mediálny partner: Startitup.