WeLearn: Základy produktivity bez stresu / Get things done

Zdielať

WeLearn: Základy produktivity bez stresu / Get things done

Online workshop pod vedením certifikovaného GTD trénera Mareka Kogana priblíži svetoznámu metódu osobnej produktivity.

Svetoznáma metóda osobnej produktivity GTD nehovorí o tom, ako pracovať viac, tvrdšie alebo dlhšie. Práve naopak. Prídite ochutnať ako GTD pomáha zvládať každodennú záplavu informácií a povinností, zvyšuje výkon, zlepšuje schopnosť sústredenia a zároveň znižuje stres a eliminuje prokrastináciu. Nástroje a techniky GTD Vám okrem iného pomôžu dosahovať lepšie výsledky s menším úsilím a v neposlednom rade prispejú k Vašej celkovej spokojnosti.
Metóda Getting Things Done (GTD) alebo vo voľnom preklade “Mať všetko hotové” je osvedčená cesta pre získanie kontroly nad svojim svetom a udržanie si perspektívy, resp. nadhľadu vo svojom živote. Obsahuje oveľa viac ako súbor tipov pre riadenie času a sebaorganizáciu. GTD predstavuje komplexný prístup k riadeniu pracovného a súkromného života, ktorý transformuje zahltenie a chaos do integrovaného systému produktivity bez stresu. David Allen, tvorca GTD metodológie a autor bestselleru Getting Things Done, je vedúcou svetovou autoritou v oblasti osobnej a organizačnej produktivity.
Lektor: Marek Kogan, certifikovaný GTD tréner
“S metódou GTD som sa stretol pred viac ako 10 rokmi, keď som pracoval ako manažér útvaru akvizícií korporátnych zákazníkov v spoločnosti T-Mobile. Okrem kopy povinností a záväzkov v práci sa mi vtedy narodila dcéra. A ja som preto začal hľadať cestu, ako čo najproduktívnejšie zvládať nával práce a zároveň si pri tom zachovať čistú myseľ a strategický nadhľad. Aby som bol schopný odchádzať z práce s dobrým pocitom a byť prítomný a sústredený aj v súkromnom živote.”
Viac info o trénerovi tu: http://gtd.sk/o-nas/

Workshop prebieha online cez aplikáciu zoom. Počet miest je limitovaný.


Vstup na workshop je bezplatný, stačí sa zaregistrovať.
Link na registráciu: https://tickpo.zoznam.sk/…/welearn-zaklady…/


Podujatie podporila Nadácia Tesco.
Mediálny partneri: CITYLIFE, tickpo.sk