WeLearn: Najnovšie trendy v online marketingu

Zdieľať

WeLearn: Najnovšie trendy v online marketingu

Zúčastnite sa 2. online workshopu zo série WeLearn a zorientujte sa v aktuálnych marketingových trendoch s Marekom Šulíkom.

V čase zúriacej pandémie, kedy všeobecne klesá kúpyschopnosť obyvateľstva a zároveň rastie potreba šetriť zdrojmi, je ešte viac ako inokedy dôležité udžať si existujúicich a prilákať nových zákazníkov.
Aké novinky priniesol do marketingu rok 2021?
Kde hľadať nových zákazníkov?
Ako a čím ich najlepšie zaujať ?
A ako ich presvedčiť, aby u vás ostali?
————————————–
👨🏻 Lektor workshopu Marek Šulik sa online marketingu venuje od roku 2009, dlhé roky pôsobil v agentúre Visibility, kde najprv riadil performance oddelenie a mal na starosti marketingovú komunikáciu a neskôr pôsobil ako strategy director. Okrem toho robil lektora pre Google Partners a tiež učil na vysokej škole. Dnes aktívne spolupracuje s obľúbenou slovenskou firmou Isadore Apparel, ktorá do celého sveta predáva prémiové cyklistické oblečenie. Okrem toho sa vo forme konzultácii a školení venuje strategickému poradenstvu, ecommerce marketingu, webovej a zákazníckej analytike a SEO.
————————————–
💻 Workshop prebieha online cez applikáciu Zoom. Aby ste si workshop, čo najlepšie užili, bude sprístupnený iba pre skupinu účastníkov.
Počet miest je limitovaný. Je potrebné si miesto zakúpiť v predpredaji. Po zakúpeni lístka obdržíte deň pred podujatím link, na ktorom sa môžete na workshop prihlásiť. 🙋‍♀️
————————————–
Lístok: 5eur
🎫 Link na lístok: https://bit.ly/3soJtaW
————————————–
Partnerom podujatia je Nadácia Tesco.
————————————–
Mediálny partneri: Startitup, CITYLIFE.SK, kamdomesta, tickpo.sk, Eventland – top podujatia, miesta a Kam v Bratislave