Veľká výmena grafík Čiernych dier

Zdielať

Veľká výmena grafík Čiernych dier

Milo ste nás prekvapili, ako ste si pod našim statusom na internete začali vymieňať vypredané grafiky. Niekto mal Starú tržnicu, ale ešte viac túžil po Bellušových domoch. Podarilo sa mu nájsť parťáka, ktorý vymenil grafiku kus za kus. A takýchto úspešných výmien bolo v máji veľa.

Je len jedno pravidlo – kus za kus. Prineste si grafiky, ktoré sa vám nakoniec do zbierky až tak nehodia, a možno sa vám podarí vymeniť ich za váš vytúžený motív. Nemusíte si priniesť len grafiky, ktoré už určite nechcete. Poznáte to, niekedy človek vymení cennú vec za ešte cennejšiu.Výmenu máte sami pod kontrolou. Je len na vás, či vyložíte svoje grafiky na prichystané stoly a budete pri nich čakať, alebo si dáte kolečko a najprv si pozriete ponuku ostatných, až potom dorovnáte svoju.

Ak chcete, zverejnite už teraz v diskusii, ktoré grafiky plánujete priniesť na výmenu, nech sú niektoré lákadlá známe vopred. V tomto sa spoliehame najmä na baby, kráľovovné výmien (ony vedia, ktoré to sú), že prinesú svoje zbierky.

Celá akcia je pre nás zaujímavá z rôznych uhlov pohľadu. Viete, že dotlače vypredaných grafík nerobievame. Obmieňame motívy a niektoré pamiatky nakreslíme znova, ale inak. Je pre nás sympatické, keď si len tak vymeníte grafiky, za ktoré by niekto iný zaplatil aj pár sto eur, ale pre vás skrátka znamenajú niečo osobnejšie. Zároveň sme radi, keď nevyužité grafiky dostanú u niekoho druhý život.

A do tretice sme zistili, že ako občas stojíte v rade na grafiky Čiernych dier, viacerí ste sa skamarátili. O dôvod viac spraviť výmenu grafík naživo!