Vec Švidraň: Hudba k láske + Eremen & Petijee

Zdielať

Vec Švidraň: Hudba k láske + Eremen & Petijee

Branči Kováč a Šimon Švidraň vystúpia v rámci Leta pod Palmou. Pred koncertom sa o zvukovú kulisu postará DJ Škrupo a po koncerte DJ Petijee.

Jeden je funkčným veteránom slovenského rapu, druhý patrí medzi najkreatívnejších a najplodnejších mladých spevákov a hudobníkov na našej scéne. Branči Kováč alias Vec a Šimon Švidraň, spevák a gitarista kapely Darkness Positive a gitarista kapely Funkiez, sa počas pandémie dali dohromady a výsledkom je ich spoločný album s názvom Hudba k láske. Ak ste ho ešte nepočuli, nachádza sa na všetkých streamovacích platformách a v prípade, že chcete vlastniť fyzický nosič, bude k dispozícií na koncerte vo forme CD a LP.

LINE UP
19:00 Dj Škrupo
20:00 Eremen a Petijee
21:00 Vec a Šimon Švidraň
22:00 Dj Petijee (bar)


 Outdoorový koncert v Cvernovke bude jednou z vôbec prvých príležitostí, ako zažiť túto úplne novú show naživo. O doprovodný program sa postarajú prešovčatá Eremen & Petijee, ktorí vydali po dlhých siedmich rokoch album Únikový východ 2. Všetko to, čo táto dvojica považuje v škatuľke Rap music za dobré, získalo konečne reálnu podobu, ktorú vám radi predstavia.Vstupné:
9€ predpredaj
12€ na mieste
____
Leto pod Palmou je séria podujatí v parku Novej Cvernovky, ktorá počas letných mesiacov hostí živú hudbu, letné kino, divadlo, tanec aj diskusie.
Viac informácií o programe nájdete na www.novacvernovka.eu
____
Relax pod Palmou prináša partner živej kultúry v Novej Cvernovke – Nadácia VÚB.
Z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislava.
Partnerom Leta pod Palmou je Nadácia Orange.
___
Vstup do interiéru je povolený iba s rúškom. V priestoroch sú k dispozícii bezkontaktné dezinfekcie.
Pri organizovaní podujatia sa riadime aktuálnymi nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva SR.
Ďakujeme, že zostávate zodpovední.