Tolstoys + Mink (DE) • Bratislava

Zdielať

Tolstoys + Mink (DE) • Bratislava

Tolstoys v úplne novom šate. Čaká vás živá premiéra nevydaného albumu “No Limit To Love”. Troch pôvodných členov Tolstoys zo Slovenska dopĺňa bubeník z Nového Zélandu a gitaristka z Nemecka.

Pripravte sa na niečo úplne iné, čo ste doteraz od Tolstoys nezažili – kombinácia čarodejníckeho trip-hopu s prvkami hippie psychedélie. Nechajte sa uniesť v pestrofarebnej show plnej groovy mágie!

TOLSTOYS

Od získania ceny Debut roka na RHA 2017 odohrali vyše 150 koncertov. Medzi nimi napr. Eurosonic, BUSH, MENT, ako aj väčšie domáce festivaly (Pohoda, Grape, Colours of Ostrava). Absolvovali turné po Slovensku, Čechách aj Nemecku, predskakovali Tomovi Odellovi, Lole Marsh či Easy Life. Frontwomanku Elu vybrali do Forbes 30 pod 30 a po vydaní druhého albumu “Mirror Me”, ktorý bol nominovaný na Album roka 2022, sa objavili na najväčšom billboarde na Times Square, NY.

MINK

O support sa postarajú Mink z Berlína. Kapela prináša tradičnú synth-popovú náladu s veľmi sviežim nádychom a vytvára hudbu, ktorá je zároveň tanečná aj hĺbavá. Ich skladby vyvolávajú pocit, akoby ste sa po krásnej pretancovanej letnej noci vracali domov – niečo medzi eufóriou a melanchóliou.

Lístky:

13€ Predpredaj: GoOut
17€ Na mieste

*****

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.