TELOHRA deti: CHYŤ JU!

Zdielať

TELOHRA deti: CHYŤ JU!

TELOHRA detí s Aničkou Hurajtovou a Katkou Palúchovou. V hlavnej úlohe lopta, naša pozornosť a hravosť.

Zagúľame sa, vyskočíme, podlezieme, vymeníme sa, chytíme, roztočíme, nadhodíme, ulapíme! Zemeguľa, diskoguľa, brmbolec, (gombolec)! Bublifukni sa na náš workshop.

1. skupina
Deti vo veku 3,5-6 rokov pre rodiny 9:45-10:45
POZOR! Opäť špeciálna hodina, tentokrát pre mladšiu skupinku. Telohra pre deti 3,5-6 rokov v sprievode rodiča alebo opatrovníčky či opatrovníka.

2. skupina
Deti 7-11 rokov (bez sprievodu dospelých) 11:15-12:45

Organizátor projektu: mimoOs/Barbora Janáková
Partner projektu:
PLAST – Platforma pre súčasný tanec
TELOCVIČŇA – Rezidenčné centrum pre tanec
PR: Soňa Kúdeľová
Produkcia: Katarína Milučká, Andrea Tušimová, Miroslava Stašková
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať: telohramimoos@gmail.com

——-
Vstup: Z hlavných dverí odbočte do ľava a kráčajte na koniec chodby – smer kaviareň.
Pred kaviarňou budeme na vás čakať o 9:20, 9:30, 10:45, 11:00 a 12:45.

Produkčná a organizačná výpomoc na mieste. Ak budete náhodou meškať prikladám jej tel. číslo: +421915676604.

Detičky môžete s nami odprevadiť do TELOCVIČNE, kde vám oscanujeme lístok a následne môžte ísť do šatne s deťmi a pomôcť im sa pripraviť.
Po skončení vás opäť vyzdvihneme pred kaviarňou o 10:45 a 12:45, následne si deti vyzdvihnete v šatni v priestoroch Telocvične.

Na hodinách Telohry máme fotografku, jej fotky využívame výhradne na propagáciu hodín Telohry ak nesúhlasíte s fotografovaním vašich detí prosím oznámte to pri scanovaní lístku produkcii. GDPR formulár je k dispozícii ako odkaz súčasťou nákupu lístku cez portál Tootoot.fm

Deťom prosím pripravte pohodlné oblečenie, najlepšie dlhé tepláky, tričko, svetrík/ mikinu a hrubé ponožky alebo cvičky, poprípade športovú obuv, ktorá je čistá a neurobí čiary na tanečnej podlahe – baletizole. Nezabudnite ani fľašu s vodou, avšak na mieste bude k dispozícii aj teplý čaj.

Vaše telefónne čísla sú taktiež súčasťou formuláru, môžte si kľudne odbehnúť na kávičku. Zároveň je možnosť tráviť čas v tichosti v kuchynke nad Telocvičňou.

TELOCVIČŇA je rezidenčné centrum pre tanec, je to klasický rozmer školskej Telocvične. Skúšajú v nej profesionálne tanečné produkcie. Je to zázemie pre súčasnú tanečnú scénu v Bratislave. https://telocvicna.dance/index.php?lang=sk

Ako sa k nám do cvernovky dostanete?

Ak idete MHD, dovezie vás k nám električka č. 3/7, zastávka nám. Biely kríž. Hneď po pravej strane uvidíte veľkú budovu a tam sídlime.
Ak idete autom, smerujte na adresu Račianska 78. Parkovať sa dá v areáli za vedľajšou budovou bývalého internátu (Račianska 80) alebo pred vlakovou stanicou Predmestie. Keď zaparkujete musíte prejšť okolo budovy a vojsť hlavným vchodom