Social Impact Award Slovakia 2022

Zdielať

Naštartuj svoj biznis s programom Social Impact Award. Prihlás svoj inovatívny nápad a získaj 1500 eur na jeho zrealizovanie!

👉 Sú ti blízke témy ako ekológia, trvalá udržateľnosť, kultúra či vzdelávanie? Máš nápad, rozpracované inovatívne riešenie, či pracuješ na vývoji jedinečnej technológie s pozitívnym spoločenským dopadom? Nezmeškaj príležitosť a prihlás sa do programu Social Impact Award Slovakia 2022!
__
👉 Social Impact Award je medzinárodný vzdelávací a inkubačný program, určený pre mladých sociálnych inovátorov a inovátorky do 30 rokov, ktorí chcú prispieť k pozitívnej spoločenskej zmene. Vďaka programu získajú účastníci príležitosť vzdelávať sa a načerpať skúsenosti potrebné na zrealizovanie svojho inovatívneho nápadu.
__
👉 V programe môžeš získať až 1500 eur, účasť na medzinárodnom SIA Summite a ročné členstvo v Coworkingu Cvernovka, kde budeš mať príležitosť zúčastňovať sa ďalších vzdelávacích aktivít, a tak svoj projekt naďalej rozvíjať.
Počas letného SIA inkubátora budeš pod vedením mentorov pracovať na rozvoji svojho nápadu. K dispozícii budeš mať tiež konzultácie od expertov na témy ako branding, marketing, financie či právo.

🗓 Chyť sa šance a prihlás sa do 15.mája 2022!
Aj tvoj projekt môže byť ten víťazný. Stačí ak do 15. mája vyplníš prihlášku.
__
Prihlasovať sa môžu jednotlivci, ale aj tímy do 30 rokov.
__
❗️ Vyplň si svoju prihlášku na https://bit.ly/SIA-prihlaska

Zúčastniť sa môžeš aj podporného podujatia s názvom “Hackni svoju prihlášku SIA”, na ktorom budeme spoločne prechádzať a vypĺňať vaše prihlášky do programu. Podujatie je bezplatné, a bude prebiehať 3. a 9. mája o 17.00 hod. pomocou online platformy Zoom.
Bezplatná registrácia 👉 https://bit.ly/SIA_webinar1