Social Impact Award Slovakia 2022

Zdielať

Naštartuj svoj biznis s programom Social Impact Award. Prihlás svoj inovatívny nápad a získaj 1500 eur na jeho zrealizovanie!

👉 Sú ti blízke témy ako ekológia, trvalá udržateľnosť, kultúra či vzdelávanie? Máš nápad, rozpracované inovatívne riešenie, či pracuješ na vývoji jedinečnej technológie s pozitívnym spoločenským dopadom? Nezmeškaj príležitosť a prihlás sa do programu Social Impact Award Slovakia 2022!
👉 Social Impact Award je medzinárodný vzdelávací a inkubačný program, určený pre mladých sociálnych inovátorov a inovátorky do 30 rokov, ktorí chcú prispieť k pozitívnej spoločenskej zmene. Vďaka programu získajú účastníci príležitosť vzdelávať sa a načerpať skúsenosti potrebné na zrealizovanie svojho inovatívneho nápadu.
👉 Zaujíma ťa téma sociálneho podnikania, ale chýba ti ten správny nápad? Vymysli ho spolu s nami! Prihlás sa na sériu SIA workshopov, na ktorých budeme brainstormovať inovatívne nápady na spoločensky prospešné projekty. Okrem toho ich budeme ďalej rozvíjať, dávať im jasnejšie kontúry a biznisovú formu.

Stretneme sa v utorok 26.4. a v stredu 27.4. o 18.00 hod. v priestoroch Coworkingu Cvernovka, Račianska 78, Bratislava. Workshopy sú bezplatné, stačí sa zaregistrovať tu: https://bit.ly/SIA-Bratislava
A keď už budeš mať projekt nezabudni sa prihlásiť do letného inkubátora SIA Slovakia 2022.
Získať môžeš až 1500 eur, účasť na medzinárodnom SIA Summite a ročné členstvo v Coworkingu Cvernovka.
__
Počas letného SIA inkubátora budeš pod vedením mentorov pracovať na rozvoji svojho nápadu. Spomedzi všetkých projektov budú vybrané 4 najlepšie, ktoré získajú 1500 eur, účasť na medzinárodnom SIA Summite mladých inovátorov a inovátoriek a ročné členstvo v Coworkingu Cvernovka, kde budú mať príležitosť zúčastňovať sa ďalších vzdelávacích aktivít, a tak svoj projekt naďalej rozvíjať.

🗓 Chyť sa šance a prihlás sa do 15.mája 2022!
Aj tvoj projekt môže byť ten víťazný. Stačí ak do 15. mája 2022 vyplníš prihlášku. Prihlasovať sa môžu študenti VŠ a čerství absolventi VŠ do 30 rokov, jednotlivci, ale aj tímy.
Využi jedinečnú príležitosť a prihlás sa do programu už dnes!
❗️ Vyplň si svoju prihlášku na https://bit.ly/SIA-prihlaska