ZRUŠENÉ: Richard III. / 4. repríza

Zdieľať

ZRUŠENÉ: Richard III. / 4. repríza

Historická hra Williama Shakespeara inscenovaná nekonvenčným spôsobom dvojicou mladých divadelníkov Mário Drgoňa a Silviu Debu.

Zajtrajšie predstavene je z dôvodu choroby zrušené. Každému, kto si kúpil vstupenky budú peniaze vrátené v plnej výške – kontaktujte prosím Tootoot. Ďakujeme za pochopenie.

tootoot@tootoot.co
+421 948 960 696

Richard III. je historická hra nekonečne inscenovateľného Williama Shakespeara. Nemusíte sa však báť, naša inscenácia nekonečná nie je.

Vstupenky v predpredaji cez Tootoot: https://bit.ly/37MMDug
Dospelý: 7€
Študent: 5€
—-
Túžba po moci, vypočítavosť, oportunizmus, chladnokrvné vraždenie, sľuby, naivita. Pripomína vám to niečo? To sú témy shakespearovskej, no i súčasnej spoločnosti.
Naša inscenácia vám však dá zo Shakespeare presne to, čo by ste možno nečakali – iróniu, sarkazmus a ten správny humor, no najmä zrkadlo všetkým, ktorí bažia po moci, ktorú sami nie sú schopní zvládnuť.

Deväť stoličiek, jeden praktikábel a pár rekvizít. Prídite sa pozrieť, čo to ten Rumun s deviatimi hercami a jedným dramaturgom vymysleli.

Preklad: Jozef Kot
Úprava: Drgoňa & Debu
Dramaturgia: Mário Drgoňa
Réžia: Silviu Debu
Účinkujú: Anna Mária Janeková, Polina Nikolaevskaya, Peter Martinček, Peter Ondrejička, Jakub Jablonský, Matej Babej, Michal Spielmann, Michael Vrzala, Matúš Beniak
Produkcia: Reštart – platforma pre nezávislých divadelných tvorcov

Partnerom živej kultúry v Novej Cvernovke je Nadácia VÚB banka
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia