Rande pre rodičov je učené pre rodičov a deti

Zdielať

Nedeľa v Coworkingu bude patriť rodičom a ich deťom! Strávte spolu príjemný čas plný zaujímavého programu.

RAŇAJKY

Neskoré raňajky pre malých aj veľkých! V cene podujatia bude na výber z troch jedál. Coworking Cvernovka pre nás chystá na výber lievance, praženicu alebo prekvapko:)

RODIČIA SÚ V PRVOM RADE PARTNERI

Koľko času si popri deťoch venujete s partnerom navzájom? Koľko sa NAOZAJ spolu rozprávate ? A ktorá z vás si v tichosti niekedy povedala, že Vy a Váš partner potrebujete psychológa?!

PSYCHOLOGICKÉ HRY

Kedy ste sa s mužom naposledy hrali? Hravou formou sa spoločne s tímom lektorov zameriame na komunikáciu a autenticitu vo vzťahu. Pri hre pod vedením tímu z projektu www.otvorenahra.sk sa nielen zábavíte, ale aj zlepšíte svoje komunikačné schopnosti. Hry sú zamerané najmä na verbálnu a neverbálnu komunikáciu. Odnesiete si inšpiratívne skúsenosti a zážitky! 

ZÁBAVA

Máte možnosť zlepšiť svoje komunikačné schopnosti, precvičiť mozgové závity, pozornosť a spoznať nových ľudí. Hlavne však ide o zábavu, ktorú si spolu užijeme!

ZÁBAVA PRE DETI

Tá bude zorganizovaná hneď vedľa v detskom kútiku inšpirovanom montessori pedagogikou. O vaše deti sa postarajú profesionálne učiteľky.

Kapacita je obmedzená na 30 dospelých hostí, ktorí sa môžu zapojiť do otvorenej hry a deti, o ktoré sa vám radi postaráme. V cene lístka je voňavá káva, raňajky podľa výberu, stráženie dieťaťa, komunikačná hra a malý darček. Nezabudnite si preto zabezpečiť účasť kúpou lístkov vopred.