Rádio_FM Night @ Nová_Cvernovka

Zdielať

Rádio_FM Night sa po prvýkrát predstaví v priestoroch Novej Cvernovky. Zástupcovia programov Signall_FM, BezPózy_FM a Scéna_FM sa postarajú o celevečernú zábavu, takže sa môžete tešiť na mix žánrov ako drum and bass, hip hop, house, electronica či techno.

Menovite Lixx, Yanko Kral a Tono S., ktorý čerstvo vystriedal Otca Mirca si pre vás prichystali bohatý program na spomínanú sobotňajšiu noc.
Okrem DJ-ských setov od samotných moderátorov zaznie živý koncert FVLCRVMa, DJ set od Veca a Bëora. Aby sme boli aj na čerstvom vzduchu, tak celé to odštartujú na záhrade Novej Cvernovky DJi Dixon a Riečõ.
📻 LINE UP:
————–
Fvlcrvm (live)
DJ Vec
Lixx
Yanko Kral
Tono S. (DJ set)
Bëor
DXN
Riečõ
————–
Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu termínu alebo zrušenie akcie v dôsledku nariadení súvisiacich s pandémiou koronavírusu. Počas akcie odporúčame dodržiavať nariadenia proti šíreniu COVID-19.
Kapacita bude obmedzená podľa aktuálnej vyhlášky.
Vstup na akciu je povelený iba osobám starším ako 18 rokov.
Vstup na akciu je povolený iba zaočkovaným osobám s platným očkovacím preukazom GreenPass.
Túto aplikáciu si prosím stiahnite a pripravde vopred, už s aktivovaným QR kódom.
V prípade, ak sa navštevníci nemôžu zaočkovať zo zdravotných dôvodov, pri vstupe sa bude kontrolovať potvrdenie od lekára + potvrdenie o negatívnom teste (AG – 48 hodín, PCR – 72 hodín) vo forme QR kódu (GreenPass).
Taktiež vás prosíme aby ste vo vnútorných priestoroch Cvernovky mali vždy nasadené rúško alebo respirátor. 😷
📻 Partneri:
————–
RTVS:
Rádio_FM
Nová Cvernovka
————–