Psychedelic Lessons Afterparty

Zdielať

Psychedelic Lessons Afterparty

Party v sprievode DJov, ktorá je zároveň uzatvorením konferencie na tému užívania psychedelík a ich účinkoch.

Po dvoch dňoch nasávania poznatkov zo psychedélie na Psychedelic Lessons – Lekcie zo psychedelík 2018 prichádza zaslúžená odmena v podobe afterparty v Skrytom bare.

DJ JOHANSSON

Hudobník z Bratislavy, ktorý sa príležitostne venuje DJ-ingu. Vo svojich setoch sa žánrovo nevymedzuje, pričom najčastejšie je v nich počuť world music, nu-jazz, downtempo alebo aj hudba z jeho obľúbených 90tych rokov. V sobotu zahrá špeciálny set zložený z elektronickej tanečnej hudby ovplyvnenej najmä latinskoamerickou kultúrou.

OR. LOCK & TOPAS

Or.lock hrá veľmi príležitostne, posledné roky vôbec. Po viacerých odmietnutých lukratívnych bookingov a konečnej rezignácii promotérov sa nakoniec rozhodol prekvapiť a po dlhom prehováraní napokon kývnuť na sobotňajší večer. S posilou v osobe kultovej postavy Topasa z temných lesov Kopaníc očakávajte všetko takmer tanečné, ale nie zas príliš. Od hazy lofi house-u, elektra, tribal acidu, ebm až po tvrdé birmingham industrial techno. Techniku v podobe plynulých prechodov zrovna nečakajte. Títo dvaja hrajú bezhlavo ale zato zo srdiečka.