Prítomnosť je iba teRAZ – 3 spôsoby ako skrotiť rozbehnutú myseľ

Zdieľať

Prítomnosť je iba teRAZ – 3 spôsoby ako skrotiť rozbehnutú myseľ

Sú preventívne postupy, ktoré zvyšujú prežívanie našej pohody a šťastia a ešte pomáhajú aj lepšie zvládať napätie? O troch z nich si povieme na prednáške. A spomenieme aj ďalšie.

Všetci prežívame každodenné starosti, konflikty aj stres.  Tlačia nás termíny, zvonia telefóny, prichádzajú maily. Kolegovia, klienti a nadriadení chcú desiatky vecí denne, niekedy aj naraz. Robíme si starosti a myseľ beží na plné obrátky, aby všetko vyriešila. Takéto prostredie nás rýchlo vyhodí zo sedla sústredenia, zvyšuje napätie a kazí nám pohodu. Existujú spôsoby ako sa s tým vysporiadať?  Niečo iné ako stres-manažment a time manažment?

Dozviete sa vo štvrtok 13.12.2018 o 18:30 v Coworkingu Cvernovka v Bratislave.

—————-
Prednášku vedie Aleš Bednařík, psychológ, spisovateľ, rečník a happytarián (ten, kto vedome robí niečo pre šťastie).
Aleš vyše 20 rokov pracuje s manažérmi, obchodníkmi, učiteľmi, lekármi, či bežnými zamestnancami firiem, neziskoviek a štátnych inštitúcií.
Jeho cieľom nie je iba zvyšovať ich efektívnosť a zručnosti pri zvládaní komunikačne náročných situácií v práci, ale aj podporiť zmysluplnosť a radosť z ich práce a zo života.
Posledné roky sa intenzívne venuje výskumom z psychológie a iných vied skúmajúcich človeka a vytvára komplexný model ako si v každodennom živote v rôznych oblastiach zlepšovať aktuálne aj dlhodobé prežívanie šťastia.