Premeň svoj nápad na biznis

Vnímate vo svojom okolí konkrétny problém a máte pocit, že viete, ako by sa dal vyriešiť? A viete, že toto “riešenie” by vám pri správnom nasmerovaní vedelo zarobiť peniaze?A je jedno, či sa jedná o chýbajúcu službu alebo produkt, každý nápad sa počíta.

Tak príďte na workshop s Martinom Puškáčom, lektorom populárnej metódy pre návrh inovatívnych riešení Design Thinking a zistite, aká je cesta od nápadu k realizácii, a čo musíte urobiť pre to, aby bol o váš nápad na trhu záujem, získal si svojich zákazníkov a zároveň pomáhal.

 Podujatie sa koná v Coworkingu Cvernovka na Račianskej 78 v Bratislave v stredu 15.5.2024 od 17:00 do 19:00.

Vstup na podujatie je bezplatný, stačí sa naň registrovať TU.

O lektorovi:
Martin je digitálny dizajnér (UX / UI) s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Ako konzultant spolupracuje s projektmi v oblasti poisťovníctva, investovania a bankovníctva s cieľom zlepšiť ich UX (z ang. “user experience”, teda užívateľskú skúsenosť). Popri klientskej práci sa Martin venuje odovzdávaniu vedomostí ako školiteľ UX a metódy pre návrh inovatívnych riešení tzv. Design Thinking.
Workshop je súčasťou medzinárodného vzdelávacieho a inkubačného programu Social Impact Award a je spoluorganizovaný Social Impact Award Slovakia a Social Impact Award Czechia.