Popular x Little Beat Different | Day & Night Party

Zdielať

Popular x Little Beat Different | Day & Night Party

Prvá letná populárna sobota v Cvernovkárskom Park de Palma s pokračovaním v klube.

Od 15:00 pre vás bude k dispozícii voľný gril, takže si kľudne doneste jedlo a pri dobrej hudbe si ho pripravte podľa seba. Môžte si zahrať frisbee, badminton alebo len tak chillovať na lehátkach a užívať si slnečné lúče, či chládok pod stromami pri hudbe od Popular DJs a ich hostí. O tekuté osvieženie sa postará Skrytý bar.

Na letnú edíciu Popular Day & Night sme si pozvali hlavu labelu Little Beat Different : Oli_Na. Špeciálny disco set odohrá v sobotu 3.8.2019 pod pseudonymom Old & Rich.

Label Little Beat Different sa okrem iných aktivít zameriava na opätovné vydávanie hudby z európskych regiónov, ktorá v minulosti nebola na západných trhoch k dispozícii a má vzácny alebo zabudnutý obsah. Vyšiel tam napríklad aj edit nášmu Tasunovi (https://littlebeatdifferent.bandcamp.com/track/indick-meditace-tasun-reinterpretation).

Lineup skromne ale prísne doplní trenčianska ikona Maroš A. Sabo aka Detekm v jeho letnom DJ sete a časť Popular Crew – Rafo, Tasun, Wnchnz. Začíname o 15tej v Park de Palma a o 22 sa presúvame in da club. Tešíme sa!

Partnerom živej kultúry v Novej Cvernovke je Nadácia VÚB.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.