Popular x Hochspannung!

Zdielať

Popular x Hochspannung!

Popular DJs prinášajú do Novej Cvernovky ďalšiu letnú spoluprácu. Našim nasledujúcim hosťom budú 7.9. chalani z Hochspannung! crew, ktorí majú na konte špičkové bookingy a za sebou viac ako 10 ročné djské a organizačné skúsenosti. Do bratislavy priniesli zásadné mená elektronickej tanečnej hudby.

Od 18:00 pre vás bude k dispozícii voľný gril, takže si kľudne prineste jedlo a pri dobrej hudbe si ho pripravte podľa seba. Môžte si zahrať frisbee, badminton alebo len tak chillovať na lehátkach a užívať si slnečné lúče, či chládok pod stromami pri hudbe od Popular DJs a ich hostí. O tekuté osvieženie sa postará Skrytý bar.

Behind the decks:

Bad Mojo / Hochspannung!
soundcloud.com/bad-mojo

Michael Priest / Hochspannung!
soundcloud.com/michaelpriest

Rafaj aka Rafo/ Popular
soundcloud.com/popular_slovakia

Wnchnz / Popular
soundcloud.com/wnchnz

Entry 4€

www.youtube.com/user/welovehochspannung
www.gopopular.com

———————————–

POPULAR ® fashion music design brand

Sme dizajnérske štúdio, ktoré dlhodobo podporuje hudbu. Súčasťou značky je naša Popular DJs crew. Vytvárame autorskú kolekciu tričiek a doplnkov, navrhujeme obaly platní pre hudobnné vydavateľstvá z celého sveta. Vymýšľame identitu zaujimavým značkám či projektom.

Popular® Djs počas svojej existencie priniesli na Slovensko mnohé významné osobnosti tanečnej hudby a veľa ďalších supportovali na akciách doma a v zahraničí.

Za posledných 15 rokov odohrali klubové noci a hudobné festivaly po celom Slovensku, a v mnohých mestách Európy.

Ich hudobný záber je široký, ovplyvňuje ho tanečná a posluchová hudba rôznych žánrov z celého sveta – hip-hop, soul, jazz, disco, rare grooves, broken beat, house až po techno – zvuk Detroitu, Chicaga, New Yorku, Berlína, Amsterdamu, Londýna či Philadelphie.

Pravidelne ich môžete vidieť a počúť na akciách Popular Night, Soulmatez, Groovy Saturdays, Edit!, Bubbly Groove alebo Shelter.

———————————–

Popular x Hochspannung! | 07.09.2019 | Nová Cvernovka / Park de Palma

Entry 4€

soulful | disco | rare grooves | house | techno | electro | broken

Partners Bratislava Underground Advisor | Scena_FM

Partnerom živej kultúry v Novej Cvernovke je Nadácia VÚB banka.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.