Popular night/ Aroop Roy (Vive La Musique / UK)

Zdielať

Popular night/ Aroop Roy (Vive La Musique / UK)

Pravidelná akcia v Novej Cvernovke.

Značka Popular je dobre známa bratislavskému publiku predovšetkým vďaka nápaditému grafickému dizajnu, rovnomennej módnej značke a kvalitnej hudbe. Popular Djs počas svojej existencie priniesli na Slovensko mnohé významné osobnosti tanečnej hudby a veľa ďalších supportovali na akciách doma a v zahraničí. Za posledných 15 rokov odohrali klubové noci a hudobné festivaly po celom Slovensku, a v mnohých mestách Európy.

Aroop Roy – britský DJ, producent, hudobník a zakladateľ labelu Vive La Musique, ktorý spája elektronické okraje house a disco music s organickými zvukmi jazzu, funku spolu s rytmami z celého sveta. Jeho sety sú plné originality i štýlu a jeho produkcie sú dlhodobo podporované DJ-mi pochádzajucími z rôznych scén a generácií. Aroop Roy prináša kvalitu, originalitu a univerzálne pôsobenie na tanečnom parkete a jeho produkcie sa pravidelne dostávajú do svetových chartov elektronickej hudby (Mixmag, DJ Mag, Juno).

Partnerom živej kultúry v Novej Cvernovke je Nadácia VÚB. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.