Popular night

Zdielať

Popular night

Predtým, ako nás festivalová sezóna toto leto pohltí, si užijeme ešte jednú Popular Night v Nová Cvernovka. Popular Crew nenápadne oslavuje svoju 16tu sezónu a nebolo pre nás ľahké vybrať si svojho favourite DJa. Rozhodnutie padlo na človeka, ktorý mixuje štýlovo, špičkovo a s láskou.

Za jeho skoro 30 ročnú DJskú a producentskú kariéru budete mať možnosť na stagei počuť vyberavú selekciu a nekompromisný postoj k hudbe. Ovplyvnený a presiaknutý Boogie, Jazzom, Funkom, Hip-hopom a Houseom prináša vo svojich setoch skutočné príbehy. Disco, Afro, či Broken Beat mu nerobí žiaden problém. Začneme zľahka a cez deň – otestujeme nový stage v Park de Palma pri západe slnka. Neskôr budeme tak isto nekompromisne do rána pokračovať v klubovej časti :) Tešíme sa na Vás 28.6. na ďalšej Popular Night s našim hosťom Craig Smith!

Craig Smith, rodák z Edinburghu už v 80tych rokoch začal navštevovať prvé klubové noci. Vtedy to bola pre neho vzrušujúca a fresh hudobná scéna, o ktorej jeho rovesníci ani netušili. 10 ročná rezidencia v rodnom meste s názvom The Honeycomb, kde si pozýval rešpektovaných hudobníkov a djov z celého sveta sa stala kultovou párty kde hrali významné mená scény. Všetky jeho produkcie sa doteraz stretli s veľkým kritickým ohlasom a dostali sa na labels ako EMI, Virgin, Panna, Hush Hush, In Demand, Maxi, Five20East, Soul Heaven, Delusions Of Grandeur, …

———————————–

POPULAR ® fashion music design brand

Sme dizajnérske štúdio, ktoré dlhodobo podporuje hudbu. Súčasťou značky je naša Popular DJs crew. Vytvárame autorskú kolekciu tričiek a doplnkov, navrhujeme obaly platní pre hudobnné vydavateľstvá z celého sveta. Vymýšľame identitu zaujimavým značkám či projektom.

Popular DJs počas svojej existencie priniesli na Slovensko mnohé významné osobnosti tanečnej hudby a veľa ďalších supportovali na akciách doma a v zahraničí.

Za posledných 15 rokov odohrali klubové noci a hudobné festivaly po celom Slovensku, a v mnohých mestách Európy.

Ich hudobný záber je široký, ovplyvňuje ho tanečná a posluchová hudba rôznych žánrov z celého sveta – hip-hop, soul, jazz, disco, rare grooves, broken beat, house až po techno – zvuk Detroitu, Chicaga, New Yorku, Berlína, Amsterdamu, Londýna či Philadelphie.

Pravidelne ich môžete vidieť a počúť na akciách Popular Night, Soulmatez, Groovy Saturdays, Edit!, Bubbly Groove alebo Shelter.

Partners Bratislava Underground Advisor | Scena_FM.

Partnerom živej kultúry v Novej Cvernovke je Nadácia VÚB banka.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.