Popular Night

Zdielať

Legendárna party Popular® crew je späť! Tentokrát v priestoroch Cvernovky.

V klubových priestoroch Popular® voľne nadviaže na svoje hudobné posolstvá. Živé vystúpenia projektov The Grand Buffet a Sine Ray hudobne doplnia djské sety chalanov z Popular®

THE GRAND BUFFET

Výnimočný projekt Petra Lipu mladšieho, spája a kombinuje rôzne hudobné žánre. Soul, EDM, Hip Hop, Funk, Nu Jazz, Experimentálna hudba a improvizácia, všetky tieto ingrediencie namixuje do fascinujúceho hudobného kontextu. Beaty a sample z vlastnej vedeckej produkcie sú na pódiu doplnené excelentnými výkonmi hudobníkov. Hudobná oslava, ktorá vás prenesie do viacerých kútov sveta, a počas ktorej sa kapela aj publikum úplne strácajú v rytmoch koncertu.

SINE RAY

Sine Ray je zoskupenie troch hudobníkov – Adama Dekana (pady & klávesy), Martina Iľanovského (modular synth) a Martina Madra (akustické bicie). Každé ich vystúpenie je založené na improvizácií čo trochu pripomína jazzový mindset. Najzaujímavejšie je, že každý z nich pochádza z úplne iného backgroundu. Adam sa vždy venoval elektronike od Popu až po IDM a zdokonaľovaniu svojho živého hrania; Martin I. dlhé roky hráva ako DJ open minded elektronickú aj živú hudbu od Housu po Disco a všetko okolo; Martin M. by bez bicích a perkúsií nevedel ani dýchať, to potvrdzujú všetky jeho projekty. Na ich koncerte zažijete vždy niečo iné, ovplyvňené jazzom, housom, technom, alebo aj psychedéliou a africkými rytmami. Toto všetko v 110 BPM.

POPULAR® DJ CREW

Značka Popular® je dobre známa bratislavskému publiku predovšetkým vďaka nápaditému grafickému dizajnu, rovnomennej módnej značke a kvalitnej hudbe. Popular® Djs počas svojej existencie priniesli na Slovensko mnohé významné osobnosti tanečnej hudby a veľa ďalších supportovali na akciách doma a v zahraničí. Z mnohých spomenieme mená ako: Nina Kraviz, Bjarki, Dixon, Jazzanova, Maurice Fulton, Kraak & Smaak… Za posledných 15 rokov odohrali klubové noci a hudobné festivaly po celom Slovensku, a v mnohých mestách Európy – v Berline, Antverpach, Prahe, Brne, vo Viedni, Ljublane, Krakowe, Budapesti, Londýne ai. Popular Djs crew tvoria Rafo, Pure, Tasun, EMD a Wnchnz – sú to hudobní entuziasti, mnohí z nich vášniví zberatelia platní. Ich hudobný záber je veľmi široký, ovplyvňuje ho tanečná a posluchová hudba rôznych žánrov z celého sveta – hip-hop, soul, jazz, disco, rare grooves, broken beat, house až po techno – zvuk Detroitu, Chicaga, New Yorku, Berlína, Amsterdamu, Londýna či Philadelphie.