Pohoda v Kluboch s Donny Benétom – Bratislava

Zdieľať

Pohoda v Kluboch s Donny Benétom – Bratislava

Festival Pohoda prináša do Cvernovky koncert austrálskeho kráľa post-disco, ktorý tento rok ohúril širokú verejnosť aj na trenčianskom letisku.

Objav Pohody 2018 Donny Benet sa vracia na Slovensko. Pred 22. ročníkom nášho festivalu tohto fenomenálneho austrálskeho showmana a hudobníka poznalo len zopár milovníkov aktuálnej lo-fi disco scény. Po festivale mu založili návštevníci Pohody oficiálny slovenský fanklub a dočkal sa (podobne ako The Chemical Brothers) aj sólo oslavnej recenzie na portáli Aktuality.sk. Podľa portálu predviedol tento stroj času romantický návrat do 80. rokov a šou, na ktorú budú účastníci koncertu spomínať ešte dlho a predovšetkým s úsmevom na tvári. Vďaka jesennej Pohode v kluboch nebudú musieť iba spomínať. Rovno z austrálskeho turné priletí tento bonviván začiatkom novembra opäť do Európy a 6. – 10. 11. 2018 sa postupne predstaví v Brne, v Bratislave, vo Zvolene, v Banskej Bystrici a v Košiciach.
Cez Pohoda Shop si môžete kúpiť lístky na jeho bratislavský koncert v Novej Cvernovke, ktorý bude 7. novembra. Koncerty mimo Bratislavy sa dajú kúpiť cez predpredaje jednotlivých klubov.
Viac info tu: www.pohodafestival.sk/sk/novinky/objav-pohody-donny-benet-sa-vrati-uz-tuto-jesen a tu: www.pohodafestival.sk/sk/novinky/spustili-sme-predaj-chatiek-a-listkov-na-koncert-donnyho-beneta