Piatok pod Palmou | 🎙️ Erika Rein & 🎬 Midnight in Paris (r. Allen, 2011)

Hudba & Kino pod Palmou.

 

18:00  ~ Chill pod Palmou ~
20:00  ~ Koncert pod Palmou: Erika Rein ~

21:00  ~ Kino pod Palmou: Midnight in Paris ~

𝓔𝓻𝓲𝓴𝓪 𝓡𝓮𝓲𝓷

Erika Rein je slovenská r’n’b a popová speváčka. Spoluprácou s Jonatanom Pastirčákom sa posúva od štandardnejšieho mainstreamu do nových vôd kde sa pop stretá s experimentom a naopak. Na pripravovanom albume sa s ľahkosťou pohybujú na hranici avant popu, r’n’b a hyperpopu, pričom kľúčom k ich prepojeniu je hravá autenticita. Adaptovaním tradičnej rómskej hudby, Erika vzdáva hold svojim koreňom.

𝓜𝓲𝓭𝓷𝓲𝓰𝓱𝓽 𝓲𝓷 𝓟𝓪𝓻𝓲𝓼 ~ 𝓟𝓸𝓵𝓷𝓸𝓬 𝓿 𝓟𝓪𝓻íž𝓲

Mladý pár Gil (Owen Wilson) a Inez (Rachel McAdams), ktorý sa má na jeseň brať, prichádza s jej rodičmi do Paríža. Gil je nevýznamným spisovateľom, ktorý miluje Paríž a chcel by sa sem po svadbe presťahovať. Inez však jeho romantickú predstavu nezdieľa a nemyslí si, že toto mesto bolo v 20. rokoch minulého storočia zlatým vekom. Jedného večera ide Inez so svojimi priateľmi tancovať a Gil sa prechádza nočným Parížom. Jeho polnočné zážitky mu odhalia Paríž v inom svetle a ovplyvnia nielen jeho budúci život. Žije v ilúzii, ktorou ľudia niekedy trpia a domnieva sa, že život ostatných ľudí, by bol pre neho oveľa lepší.

Komédia / Fantasy / Romantický
USA / Španielsko / Francúzsko, 2011, 90 min
Réžia: Woody Allen
Scenár: Woody Allen
Kamera: Darius Khondji
Hrajú: Owen Wilson, Rachel McAdams, Marion Cotillard, Kurt Fuller, Mimi Kennedy, Michael Sheen, Alison Pill, Adrien Brody, Sonia Rolland, Léa Seydoux, Kathy Bates
~~~~~

Vstupenky TU


Predpredaj: 4€ 
Na mieste: 6€
~~~~~
Z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy.
Za dôveru pri vzniku Novej Cvernovky ďakujeme Bratislavský kraj.
Za tlač ďakujeme bittner print.