ONLINE: Tanec s Jarom Bekrom

Zdieľať

ONLINE: Tanec s Jarom Bekrom

Prvý virtuálny festival Plody doby okrem koncertov prináša aj online diskusie na rôzne témy z oblasti kultúry. Do sveta tanca nazrieme s rešpektovaným tanečník a choreografom Jarom Bekrom – chýbať nebudú ani názorné ukážky či krátke tanečné workshopy jeho hostí.

KTO JE JARO BEKR

Jaro Bekr vyštudoval pedagogiku tanca a odvtedy sa tanca už nepustil. Založil jednu z najobsadzovanejších profesionálnych tanečných skupín na Slovensku – SPIN, ktorú vedie dodnes. Tanečne a choreograficky sa podieľal na aj na viacerých televíznych aj filmových projektoch. Jeho najnovším projektom je tanečná akadémia UNITED MOVEMENT, v ktorom spolupracuje so známymi súčasnými choreografmi a tanečníkmi zo zahraničia.


 

NAŠI PARTNERI

Za podporu ďakujeme generálnemu partnerovi festivalu Zlatý Bažant a partnerom VÚB banka, Toi Toi Slovakia, Denník N, Nová Cvernovka, SLNKO RECORDS, Tootoot.FM 💜


STAY IN TOUCH

Web: www.plodydoby.sk
Facebook: facebook.com/plodydoby/
Instagram: instagram.com/plodydoby/
Youtube: bit.ly/Youtube_Plody_doby


Výnimočné podujatia vo výnimočnej dobe 👉 sledujte a podporte kultúru a umelcov dobrovoľným príspevkom na https://www.plodydoby.sk/podporte, odmenia sa nám svojou krásou.
#plodydoby