Nočná | Sebastian Koch/DE & Dash/CZ & Peal/SK & Matwe/SK

Zdieľať

Nočná | Sebastian Koch/DE & Dash/CZ & Peal/SK & Matwe/SK

Pokračovanie veľkej techno party so silnou klubovou atmosférou, ktorú vytvára dominantná scénografia a zvučné mená temnej elektronickej hudby.

Príďte sa s nami schovať na Nočnú! Druhé vydanie techno-party v Novej Cvernovke, na ktorej zahrá Sebastian Koch z Nemecka, český Dash a domáci Matwe. Silnou stránkou akcie je vrátane hudby aj autentická klubová atmosféra podčiarknutá scénografickými prvkami.

Nočná je akcia prezentujúca súčasný zvuk analógového a digitálneho techna, s nádychom atmosféry súčasných undergroundových klubov. Za týmto projektom stojí organizačné trio Paula Poštolková – legendárna postava slovenskej produkcie a kľúčový hráč v Novej Cvernovke, Maroš Sabo – známy aj ako Detekm, vytrvalý predstaviteľ trenčianskej elektronickej scény a Matwe Kaščák, kurátor experimental & techno stageu na Pohode, kde je aj členom organizačného tímu. Akcia sa bude niesť v znamení temnej elektronickej tanečnej hudby, slobody nočného života, videoartu, svetelného dizajnu a možnosti schovať sa pred okolitým svetom v hustom dyme.

Sme nočné bytosti, hlas generácie, ktorá nepotrebuje zhýčkané výklady, ale klubovú, anonymnú špinu.