Nauč sa komunikovať

Zdielať

Workshop Nauč sa komunikovať je určený pre každého. Nielen pre tých, ktorí v svojej práci prichádzajú do styku s ľuďmi, ale aj pre tých, ktorí chcú zlepšiť a zefektívniť komunikáciu s partnerom/partnerkou, priateľmi, kolegami, nadriadenými alebo rodinou.

Spoločne sa pokúsime nájsť odpoveď na každodenné situácie, napríklad:
– ako sa naučiť povedať NIE
– ako nastaviť správne hranice v komunikácií
– ako viesť “small talky”, ktoré nie sú trapas a ďalšie príklady z každodenného života

Na workshope zistíš, aký si typ osobnosti, a ako reaguješ v rôznych situáciách. Dozvieš sa, ako nebyť schizofrenik, ako správne používať uši a prečo tak veľmi chceme všetci počuť formulku: “Presne tak”.

Lektorom workshopu je David Kalman, ktorý už 12 rokov pôsobím v oblasti biznisu. Svoju kariéru začal v Prahe v najväčšej IT firme v Českej republike ako marketingový poradca. V korporátnom svete sa vypracoval cez 6 pozícií až na Regionálneho manažéra pre nadštandardných klientov so zodpovednosťou nad 40 zamestnancami a vytvoril nástroje na meranie pre celý segment, ktoré boli aplikované po celom Slovensku. Po odchode z korporácie riadil obchodný tím pre Bratislavu v najväčšej e-commerce firme na Slovensku. Vytvoril vlastný vzdelávací proces pre obchodné oddelenia a v súčastnosti pomáha firmám rásť cez lievik, vzdelávanie, nárast produktivity a zvýšením angažovanosti ich zamestnancov.

Kapacita workshopu je limitovaná, čo zabezpečí individuálnejší prístup ku každému zo zúčastnených.