Mama a work-life balance: Ako na to?

Zdielať

Ako je možné udržať si harmóniu medzi súkromným a pracovným životom?

Je podstatné udržiavať balance alebo to, aby sme robili niečo, čo nás baví a prečo každé ráno vstávame z postele šťastné? Na tieto a mnohé ďalšie otázky nám odpovedia akčné ženy a zároveň mamy:

JANETTE ŠIMKOVÁ

Janette je životná a vzťahová koučka. Je priekopníčkou life koučingu na Slovensku s desaťročnou praxou a viac ako 2500 odkoučovanými hodinami. Je autorkou úspešného blogu, vystupuje ako rečníčka a spolupracuje s médiami. Vo vydavateľste Portál jej v roku 2017 vyšla motivačná sebarozvojová kniha Žijte své lepší já. Zameriava sa na inovatívne prístupy vo vzdelávaní dospelých, kreuje workshopy venované sebarozvoju a sebazdokonaľovaniu tak pre biznis prostredie, ako aj pre verejnosť. Dobrovoľníči v klube seniorov Pohoda v Stupave a pôsobí ako guide v Nexteria Leadership Academy Je členkou Európskej rady pre koučovanie a mentoring (EMCC).

MILADA HALOVÁ

Medzi hlavné oblasti jej zodpovednosti patria externá komunikácia, sponzoring, eventy, CSR a PR aktivity, kompletná online stratégia ako aj otváranie nových pobočiek. Aktuálne je na materskej dovolenke a externe spolupracuje ako riaditeľka projektu Cena nadácie Tatrabanky za umenie a projektu budovania zamestnávateľskej značky. Je členkou Správnej rady Nadácie Tatrabanky. Má tri deti – Huga, Leona a Milu.

 

Touto cestou vás žiadame o zakúpenie lístkov online, z hľadiska obmedzenej kapacity!