◢ Chceme spoločensky aktívne firmy?

Zdieľať

◢ Chceme spoločensky aktívne firmy?

Chceme firmy na Dúhovom PRIDE alebo Pochode za život? Pôsobia Eset, O2 či Penta na politikov? Má nám vodka čo rozprávať o etnicite Slovákov?

Diskutovať budú Peter Gažik – riaditeľ O2, Gabriel Tóth – hovorca Penty a zakladateľ Katedry komunikácie a Peter Jančárik – komunikačný stratég a zakladateľ Konšpirátori.sk.


◢ Leto pod Palmou je séria podujatí (nielen) v exteriéri budúceho verejného parku, ktorý vzniká pri kultúrnom a kreatívnom centre Nová Cvernovka. Počas letných mesiacov v ňom zažijete každodenný kultúrny program, ktorého súčasťou budú inscenácie nezávislých divadelných súborov, vystúpenia alternatívnych hudobných interpretov,djov a party, letné kino s dokumentárnymi i hranými filmami a nebude chýbať ani kvalitná súčasná slovenská literatúra.


VSTUP NA PODUJATIE JE DOBROVOĽNÝ.

Podporiť môžete nielen bezplatný program kultúrneho Leta pod Palmou, ale aj dokončenie unikátneho verejného eko parku v Bratislave. Viac informácii nájdete online na www.sutnapark.sk.

Nadácia VÚB (VÚB banka) – partner živej kultúry v Novej Cvernovke vám prináša aj relax pod Palmou. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Za tlač ďakujeme bittner print.