Liquid Market Bratislava

Zdielať

Liquid Market Bratislava

Prvý kokteilový festival v Bratislave Liquid Market prinesie dva dni remeselnej kokteilovej kultúry.

Liquid Market sa koná vo Viedni od roku 2016 a bolo len otázkou času, kedy zavíta aj do Bratislavy. Koniec koncov, toto mesto je už dlho domovom živej barovej scény.

Kokteilovú kultúru bude možné zažiť naživo počas dvoch dní s barmi z celého Slovenska. Hosťovať budú tiež zahraničné podniky z Rakúska, Holandska, Českej republiky, Bulharska a mnohých ďalších krajín. Liquid Market pochádza z barovej komunity a je jediným podujatím, na ktorom podniky spolu s hosťami oslavujú umenie kvalitného pitia. Stredobodom záujmu je jedinečný pôžitok a objavovanie. Na Liquid Markete si návštevníci nájdu svoje obľúbené bary a zároveň odídu s novými favoritmi. Tešiť sa možno na známe a novšie značky destilátov, ktoré odprezentujú svoje špeciality.

Okrem exkluzívnych originálnych kokteilov sa možno tešiť na ochutnávky, prednášky a majstrovské kurzy. Nebude chýbať hudba a chutný streetfood. Liquid Market je súčasná verzia všestranného festivalu barov a destilátov pre všetkých fajnšmekrov.

Organizátor o lokalite podujatia: Lepšie miesto ako Nová Cvernovka sme pre náš festival ani nemohli nájsť. Kultúrne a kreatívne centrum sídli v areáli bývalej chemickej priemyslovky na Račianskej 78 v Bratislave. Okrem multifunkčných priestorov, vonkajšej terasy, pódia, komunitnej záhrady, verejného parku, detského ihriska a verejnej knižnice tu sídli 132 umeleckých a tvorivých ateliérov. Nachádza sa tu aj bar a bistro. Túto lokalitu sme si zamilovali a už sa veľmi tešíme, ako tu zakotvíme stany. Väčšina „Liquid Marketu“ sa bude odohrávať vonku, no budeme v bezpečí za každého počasia.

Všetky nápoje, kokteily a ochutnávky sú zahrnuté v cene vstupenky.

Príchod: Električkové a autobusové spojenie. Zastávka Biely Kríž alebo Stanica Vinohrady.

Brány festivalu budú otvorené od 14:00 do 22:00.