LinkedIn ako nástroj na získavanie klientov

Zdielať

LinkedIn ako nástroj na získavanie klientov

Vedeli ste, že LinkedIn nie je len sociálna sieť pre headhunterov, ale že sa dá využiť aj ako nástroj na získavanie nových klientov?
Ako využiť tento potenciál LinkedInu najplno nám pride porozprávať Ivana Brutenič z Linkedinstrategie.sk.

Na prednáške si preberieme tieto témy:

→ LinkedIn a jeho využitie na budovanie značky veľkej aj malej firmy.
→ Kedy sa oplatí prémiové osobné a firemné konto a ako ho využiť naplno
→ Ako získať klientov cez LinkedIn autenticky a bez spamovania
→ Ako čo najefektívnejšie zapojiť zamestnancov firmy do budovania firemnej značky

O Ivane Brutenič:
Ivana pred trinástimi rokmi, počas štúdia na Ekonomickej univerzite, založila konzultačnú spoločnosť EXACT RECRUITMENT a je zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.SK.
Svojim klientom buduje silné osobné a firemné značky pomocou efektívnych LinkedIn stratégií, vedie LinkedIn workshopy a prednášky. Neustále prináša novinky v oblasti LinkedInu v médiách. Jej články ste videli v médiách Forbes, Trend, Sme, Profit, Instore, Hospodárske noviny. Zisk Manažment a iných. Získala ocenenie Najlepší prejav lektora podľa hodnotení účastníkov školení MVA.
Študovala Obchod a Marketing, je doktorkou ekonomických vied. Vo svojich LinkedIn službách kombinuje zručnosti vyhľadávania, s obchodnými a marketingovými znalosťami a vzdelaním. V roku 2017 sa stala odborným garantom a organizátorom konferencie Trend LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend.

Mediálny partner: Startitup