Láskavé rodičovstvo: Vzťahy medzi súrodencami

Zdielať

Zdravý, rešpektujúci súrodenecký vzťah je sen každého rodiča dvoch a viac detí. Ale ako ho dosiahnuť?

Moderátorka Kristína Tormová sa bude v marcovom vydaní debatnej série Láskavé rodičovstvo rozprávať so psychologičkou Jankou Zemandl o tom, ako sa súrodenci navzájom ovplyvňujú, ako im pomôcť, aby nemali takú potrebu neustále medzi sebou bojovať a ako vybaviť svoje deti zručnosťami, ktoré potrebujú, aby sami našli riešenia svojich vlastných problémov. Povieme si aj to, aká je pri súrodenecký konfliktoch naša rola ako rodiča a naopak, aká určite nie je 😊
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
👩 PhDr. Jana Zemandl, PhD.
Doktorát z psychológie získala na Ústave experimentálnej psychológie SAV. Pracovala vo vede a výskume, tiež prednášala na VŠVU a pôsobila ako pracovná psychologička. Momentálne sa venuje poradenstvu, vzdelávaniu a príprave rodičov a ako detská psychologička v ambulancii klinickej psychológie Psychológia – terapia, s.r.o.Je spoluautorkou knihy Psychológia pre milujúcich rodičov.
____
👩 Kristína Tormová je mamou troch detí, vyštudovala divadelnú dramaturgiu, venovala sa herectvu, písaniu blogov, je autorkou značky Koláčová a troch knižiek s témami materstva. Práve “mamovanie” je jednoznačne jej hlavnou témou, ktorú rada spája s jej osobnými “psychologickými objavmi” a poznatkami, ktoré prostredníctvom sociálnych sietí a blogu, šíri do sveta. Aktuálne je na materskej dovolenke a pracuje predovšetkým ako instablogerka a blogerka.
_ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Debata na tému Vzťahy medzi súrodencami prebehne online, v utorok, 29.3. 2022 na facebookovej stránke Coworking Cvernovka.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Podujatie je bezplatné.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Partnerom podujatie je Nadácia Tesco.