Láskavé rodičovstvo: Samostatnosť a sebadôvera detí

Zdielať

Láskavé rodičovstvo: Samostatnosť a sebadôvera detí

Druhý diel série Láskavé rodičovstvo je venovaný rozvoju samostatnosti a sebadôvery u malkáčov aj veľkáčov.

O tom ako primerane posilňovať nezávislosť a samostatnosť u detí, čo je a čo nie je sebavedemie a ako, kedy, koľko a prečo máme deti chváliť a povzbudzovať budú spolu debatovať detská psychologička Jana Zemandl a moderátorka Kristína Tormová.
_ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
PhDr. Jana Zemandl, PhD.
Doktorát z psychológie získala na Ústave experimentálnej psychológie SAV. Pracovala vo vede a výskume, tiež prednášala na VŠVU a pôsobila ako pracovná psychologička. Momentálne sa venuje poradenstvu, vzdelávaniu a príprave rodičov a ako detská psychologička v ambulancii klinickej psychológie Psychológia – terapia, s.r.o.Je spoluautorkou knihy Psychológia pre milujúcich rodičov.
Kristína Tormová je mamou troch detí, vyštudovala divadelnú dramaturgiu, venovala sa herectvu, písaniu blogov, je autorkou značky Koláčová a troch knižiek s témami materstva. Práve “mamovanie” je jednoznačne jej hlavnou témou, ktorú rada spája s jej osobnými “psychologickými objavmi” a poznatkami, ktoré prostredníctvom sociálnych sietí a blogu, šíri do sveta. Aktuálne je na materskej dovolenke a pracuje predovšetkým ako instablogerka a blogerka.
_ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Debata na tému Sebavedmie a sebadôvera detí prebehne online, v utorok, 25.5. 2021 na facebookovej stránke Coworking Cvernovka.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Podujatie je bezplatné, stačí sa naň zaregistrovať.
Link na bezplatnú registráciu: https://bit.ly/3sQhDE1
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Partnerom podujatie je Nadácia Tesco.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Mediálny partneri: Startitup.sk, CITYLIFE.sk, Tickpo.sk, kamdomesta.sk, goout.net, Eventland Bratislava – top podujatia, miesta a kam v Bratislave, https://eventland.eu/bratislava/