Láskavé rodičovstvo: Ako sa rozprávať s deťmi

Zdielať

Láskavé rodičovstvo: Ako sa rozprávať s deťmi

Októbrová debata z cyklu Láskavé rodičovstvo sa bude venovať téme komukonikácie s deťmi.

Ak sa pýtate ako v rozhovore s deťmi dostať na otázku: „Čo bolo dnes nové v škole?“, aj inú odpoveď ako len: „Nič.“ – tak je táto debata pre vás skvelá príležitosť naučiť sa niečo nové.
Kristína Tormová sa bude spoločne so psychologičkou Denisou Zlevskou rozprávať o tom, ako viesť rozhovor s deťmi o nich samých, o tom, čo prežívajú a čo ich teší i trápi. Spoločne rozoberú techniky, ktoré rozhovor rozvíjajú a aj tie, ktoré ho naopak dusia. Hovoriť budú aj o tom, čo by deti od nás mali počuť a čo by sme im určite hovoriť za žiadnych okolnosti nemali. Diskutovať budú tiež o tom, ako môžme spoločne s deťmi hľadať riešenia na to, čo ich trápi, a tým im s ich starosťami pomôcť.
————————————–
👩 Denisa Zlevská je psychologička, ktorá je spolu manželom autorkou projektu Vzťahovo. Denisinou misiou je spojiť psychologické poznatky s praktickými témami života a priniesť užitočné informácie jazykom, ktorému všetci rozumieme. Ako psychoterapeutka a lektorka sa vo svojej praxi dlhodobo venuje témam medziľudských vzťahov v manželstvách i rodinách a špecificky téme syndrómu vyhorenia. Založila a riadi poradenské Centrum pre tréning a rozvoj, kde poskytuje poradenstvo pre páry i individuálnych klientov.
Cieľom je pomáhať rozvíjať vnútorný potenciál človeka, umožniť mu
realizovať dôležité zmeny a prežívať život naplno v harmónii so sebou i
vo vzťahoch. Viac o Denise nájdete na vztahovo.sk a ctar.sk.
👩 Kristína Tormová je mamou troch detí, vyštudovala divadelnú dramaturgiu, venovala sa herectvu, písaniu blogov, je autorkou značky Koláčová a troch knižiek s témami materstva. Práve “mamovanie” je jednoznačne jej hlavnou témou, ktorú rada spája s jej osobnými “psychologickými objavmi” a poznatkami, ktoré prostredníctvom sociálnych sietí a blogu, šíri do sveta. Aktuálne je na materskej dovolenke a pracuje predovšetkým ako instablogerka a blogerka.
————————————–
Debata na tému Ako sa rozprávať s deťmi prebehne online na Facebookovej stránke Coworking Cvernovka.
————————————–
Podujatie je bezplatné.
————————————–
Partnerom podujatie je Nadácia Tesco.
————————————–
Mediálny partneri: Startitup.sk, CITYLIFE.sk, Tickpo.sk, kamdomesta.sk, goout.net, Eventland Bratislava – top podujatia, miesta a kam v Bratislave, https://eventland.eu/bratislava/