Láskavé rodičovstvo: Ako na detský hnev?

Zdieľať

Láskavé rodičovstvo: Ako na detský hnev?

Debata na tému Ako na detský hnev prebehne online na facebookovej stránke Coworking Cvernovka.

Prečo sa mojím dietaťom lomcuje taká veľká zlosť? Prečo sa z neho, inak tak milého dieťaťa, stane v priebehu pár sekúnd vzdorovité klbko? Prečo nič z toho, čo robím nepomáha, nech sa akokoľvek snažím? Prepadá ma pocit, že zlyhávam a že som nanič rodič….


Ak sú vám tieto scenáre povedomé, poďte sa posadiť a vypočuť si debatu moderátorky Kristíny Tormovej a detskej psychologičky Márie Balážovej na tému detského hnevu a detských emócií. Možno spolu prídeme na to, ako lepšie porozumieť tomu, čo sa asi odohráva v mysli vášho dieťaťa.


PhDr. Mária Balážová ako psychologička prevažne pracuje s deťmi a mladými ľuďmi, taktiež pôsobí ako komunitná poradkyňa v medzinárodnej škole LEAF Academy. Je členkou Slovenskej psychoterapeutickej spoločnosti, ako psychoterapeutka sprevádza svojich klientov na ceste k porozumeniu ich vlastným potrebám, v prípade rodičov aj na ceste k porozumeniu potrebám svojich detí, aby mohli spoločne viesť šťastnejší a naplnenejší život.

Kristína Tormová je mamou troch detí, vyštudovala divadelnú dramaturgiu, venovala sa herectvu, písaniu blogov, je autorkou značky Koláčová a troch knižiek s témami materstva. Práve “mamovanie” je jednoznačne jej hlavnou témou, ktorú rada spája s jej osobnými “psychologickými objavmi” a poznatkami, ktoré prostredníctvom sociálnych sietí a blogu, šíri do sveta. Aktuálne je na materskej dovolenke a pracuje predovšetkým ako instablogerka a blogerka.


Partnerom podujatie je Nadácia Tesco.


Podujatie je bezplatné, stačí sa naň zaregistrovať.
Link na regisráciu: https://tickpo.zoznam.sk/…/laskave-rodicovstvo-ako-na…/