Láska pod kapotou + Q&A (SR, r. M. Remo)

Zdielať

Láska pod kapotou + Q&A (SR, r. M. Remo)

Odhodlaný päťdesiatnik Jaroslav má v živote dve vášne. Rýchle autá a školskú lásku Jitku, ktorá mu po spackanom manželstve vrátila nádej a chuť ísť ďalej. Jitka, služobne najstaršia autokrosová vodička v Čechách, by sotva našla lepšieho mechanika a kouča, než je Jaroslav.

Ten pre ňu znova a znova stavia z ojazdených vozidiel pretekárske autá a spoločne dúfajú vo víťazstvo. Športové zápolenie je len kulisou pre skutočný “závod života”, v ktorom pár zatiaľ nepatril medzi favoritov. Frustrácia a dezilúzie minulosti tak môžu nabrať prekvapivý smer. Režisér Miro Remo prichádza s príbehom z moravsko-slovenskom pohraničia, ktorému nechýba dráma ani humor.
Žáner: dokumentárny
Rok výroby: 2021
Čas: 85 min
Krajina: Slovensko, Česká republika
Prístupnosť: 12+
Jazyk: slovenský, český
Réžia: Miro Remo
Scenár: Miro Remo, Juro Šlauka
Kamera: Miro Remo
Hrajú: Jaroslav Vávra, Jitka Prokipčáková, Jiřina Vávrová

Vstupné: 4€
(GoOut / na mieste)

Premietanie sa uskutoční v sále Novej Cvernovky. Po filme bude nasledovať diskusia s režisérom.


Vzhľadom na zhoršujúcu sa epidemiologickú situáciu je vstup na podujatia (interiér aj exteriér) len pre zaočkovaných. Kontrola očkovania prebehne overením platnosti QR kódu cez aplikáciu Green pass.
V prípade, ak sa navštevníci/čky nemôžu zaočkovať zo zdravotných dôvodov, pri vstupe sa bude kontrolovať potvrdenie od lekára + potvrdenie o negatívnom teste (AG – 48 hodín, PCR – 72 hodín) rovnako vo forme QR kódu cez aplikáciu GreenPass.
Rovnaké pravidlá platia aj pre Skrytý bar, bistro Dvanásť Duší či vybrané prevádzky nákupnej zóny.
Vstup do interiéru je povolený iba s rúškom/ respirátorom.
V priestoroch sú k dispozícii bezkontaktné dezinfekcie.
Ďakujeme, že zostávate zodpovední!