Kreatívne kurzy v Novej Cvernovke: Zašiváreň – Teplé vyšívanie

Zdielať

Kreatívne kurzy v Novej Cvernovke: Zašiváreň – Teplé vyšívanie

Workshop výšivky krížikovým stehom nie len s queer tematikou. Vyšite si krátke heslá či obrázky, ktoré následne môžete prišiť na svoj odev, batoh alebo si ich zarámovať. Nemusíte si nič nosiť, všetok materiál poskytneme my.

– Skupinové činnosti manuálneho typu (fow) vytvárajú príjemnú a bezpečnú atmosféru pre otvorenie konverzácie na rôzne témy.
Prostredníctvom workshopov Zašivárne chceme priniesť mentálny detox spojený s diskusiou na “eko-kultúrno-etické” témy a naučiť ľudí nové zručnosti – vyšívanie krížikovým stehom, macramé, šitie a opravu odevov a pod.

Počas workshopov používame rôzne odpadové materiály a rozprávame sa o ich pôvode, či možných využitiach. Otvárame témy upcyklácie, udržateľnosti, zero waste životného štýlu ale aj témy psychického zdravia či sebahodnoty.

Zúčastnení si z každého workshopu odnesú vlastnoručne vyrobený produkt, dobrý pocit z tvorby a často aj nové vhľady do spomínaných tém.

Počet účastníkov je limitovaný – rezervujte si svoj lístok už dnes, nech vám ho nikto nevyfúkne.

Cena kurzu je 30€.

 

Séria kreatívnych kurzov v NC

Spoznaj s nami tvorcov Novej Cvernovky!
Stredy večer sú v znamení kreativity, sebarealizácie a oddychu. Pridaj sa k nám a spoznaj každý týždeň novú techniku s novým lektorom. Začíname vždy o 18:00 a kurzy sú pre všetkých bez ohľadu na vek, pohlavie či úroveň zručností.


Z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy.
Za dôveru pri vzniku Novej Cvernovky ďakujeme Bratislavský kraj.
Partnerom programu je aj Nadácia Orange.
Za tlač ďakujeme bittner print.