Kontravoid + Kris Baha + St. Mark

Zdielať

Kontravoid + Kris Baha + St. Mark

Dark pop a EBM v Novej Cvernovke. Kontravoid a Kris Baha vyrážajú na novembrové turné.

Kontravoid

Vlastným menom Cameron Findlay, narodený v Kanade a sídliaci v Los Angeles. V jeho tvorbe sa prelína dark pop s EBM, elektro a goth. Bol na turné s menami ako Boy Harsher, ADULT., Drab Majesty a Hide. Jeho produkcie, ako napríklad „Too Deep“ z roku 2019 a „Faceless“ z roku 2021 sa ponárajú do sveta opustených kútov a  zahmlených klubov, v ktorých nezostáva nič iné, ako tancovať. Kontravoid je jedinečnou súčasťou temnej elektronickej scény.

Kris baha

Uplynulo veľa času odkedy queer umelec s austrálsko-taliansko-arménskymi koreňmi Kris Baha vymenil vyprahnutú červenú zem a spaľujúce slnko austrálskej krajiny za brutalistické budovy a sivú oblohu východného Berlína. Teraz je Baha pevne začlenený do svojho adoptívneho mesta a stal sa známym pre produkciu inšpirovanú slnkom rozpálenými halucinačnými víziami minulo-budúceho tajného, betónom odetého priemyselného hukotu metropoly po zotmení. Kris je stálicou berlínskej EBM a klubovej scény, hráva na významných parties a miestach, ako sú Cocktail D’Amore, Tresor & Panorama bar, RSO a Urban Spree.

ST. Mark

Ako rezident Batcave v Sublcube má St. Mark pevné zázemí v post punku  a dark wave. Svoje hudobné obzory rozširuje na queer parties. Zostáva verný svojej minulosti, a mieša všetky tieto vplyvy, aby vytvoril novú klubovú noc FLÄSH, zameranú  na industrial, EBM a techno, s hosťami ako Silent Servant, Andi Synthicide a Kendal.

 

VSTUPENKY TU

Partneri
Z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislava.
Za dôveru pri vzniku Novej Cvernovky ďakujeme Bratislavskému samosprávnemu kraju.
Partnerom Leta pod Palmou je Corwin a BKIS.
Za tlač ďakujeme bittner print.