Koniec prokrastinácie

Zdielať

Koniec prokrastinácie

Prednáška “Koniec prokrastinácie” ťa naučí ako zvýšiť svoju vnútornú motiváciu alebo ako rozdelovať úlohy a zvýšiť pozornosť v práci. Ak ťa workshop oslovil čakáme ťa v Coworking Cvernovka na piatom poschodí!

Našim spoločným cieľom bude pochopiť základné procesy prokrastinácie a zlepšiť prácu s časom.

Teoretické základy prezentácie, založené na vedeckých výskumoch popredných univerzít (Harvard, Standford, MIT) sú doplnené o praktické nástroje použiteľné v každodennom živote.

Lektor: Mgr. Juraj Vozár sa v rámci vzdelávacieho inštitútu GrowJOB zaoberá prevodom vedeckých poznatkov do fungovania inštitúcií a života ľudí. Hlavný zmysel svojej práce vidí práve v zjednodušovaní komplexných výstupov a ich pretvorení do jednoduchých nástrojov. Od roku 2009, kedy absolvoval prvú profesionálnu stáž zameranú na leadership v USA, pracuje v oblasti vzdelávania a facilitácie tréningov.

Vedomosti z oblasti medzinárodných vzťahov na Anglo-American University spolu so štúdiom kognitívnych vied a metodológie vzdelávania mu pomáhajú pri práci s firmami a verejnými inštitúciami. Juraj je certifikovaným lektorom Rady Európy v rámci neformálneho vzdelávania, rád cestuje a učí sa od ostatných.

Lístky je potrebné zakúpiť v predpredaji.