In Between Books: Džez a Hrúza + Žabí rauš

Zdielať

In Between Books: Džez a Hrúza + Žabí rauš

Séria koncertov v Kabinete pomalosti prinesie vystúpenie dvoch ďalších slovenských kapiel.

SK // Konečne sa to deje! Presúvame sa z online priestoru opäť medzi 4 steny a ty môžeš byť pri tom! Opatrenia obmedzujú našu kapacitu, tak si rýchlo chyť miesto cez link v popise!
Džez a Hrúza je hudobné teleso hrajúce autorské skladby dvoch bratov. Pri tvorbe vychádzajú z ich životných skúseností inšpirovaných popkultúrou a vlastnou fantáziou. Žánrovo vychádzajú z rockovej paradigmy, ktorú miestami obohacujú vlastným rytmickým výrazom, či voľne improvizovanými časťami.
+
Žabí Rauš je štvorčlenná kapela, ktorá pôsobí v Bratislave od roku 2016. Ich hudba nesie poriadnu dávku rocku zmiešaného so žánrami ako pop, hip-hop, punk alebo reggae a v chytľavých piesňach oslavujú slobodu a nikdy nekončiaci párty život. Za krátke fungovanie stihli nahrať EP Do lesov, album Nemáme nič, čo nemáme a vydať niekoľko singlov v podobe videoklipov. Ich prvý singel Do lesov sa teší rotácií v slovenských rádiách a kapela bola objavom slovenskej rockovej scény na rádiu Anténa rock.
Vstupné: dobrovoľné
Tešíme sa na vás! 🙂
Z verejných zdrojov projekt podporil Fond na podporu umenia.
Finančne nás podporila SOZA.
Za podporu ďakujeme aj partnerom WebSupport, Nová Cvernovka a Kabinet pomalosti, ktorí nám poskytujú zázemie na konanie našich sessions.
~ ~ ~
ENG // IT IS HAPPENING! We are leaving the virtual world to come back to physical reality! Book your seat via the link in the event description and do it fast, because the capacity is limited!
Džez a Hrúza is two brothers with company making their own music. Pop culture inspired, fantasy infused, real-life informed. There is some rock, unique rhythmic facets, improvised bits.
+
Žabí Rauš is a Slovak rock band formed in Bratislava in 2016. Their music combines the energy of rock with grooves and elements of genres such as pop, hip-hop, punk or reggae, and their catchy songs celebrate freedom and the never-ending party life. So far, they recorded an EP Do lesov, an album Nemáme nič, čo nemáme and released music videos for a few singles. Their first single Do lesov enjoys airplay from Slovak radios, and the band was also announced “the new discovery of the Slovak rock scene“ by radio Anténa Rock.
Admission: voluntary
Stay tuned! 🙂
Supported using public funding by the Slovak Arts Council.
Supported by SOZA.
We also thank our partners at WebSupport, Nová Cvernovka and Kabinet pomalosti for their support.