Hungry Minds: Reziliencia alebo ako sa nenechať zlomiť

Zdielať

Hungry Minds: Reziliencia alebo ako sa nenechať zlomiť

Prednáška o zručnosti, ktorá je pre prežitie v budúcnosti nesmierne dôležitá s Dušanom Straňákom.

Svet sa mení rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a len málokto si dnes trúfne s istotou povedať ako bude vyzerať o 20 či 30 rokov. Preto sa čoraz viac do popredia dostáva zručnosť, ktorá je pre prežitie v budúcnosti nesmierne dôležitá a tou je reziliencia.
Rezilienciu môžme chápať ako schopnosť efektívne zvládať rôzne záťažové situácie a flexibilne sa adaptovať na rýchlo sa meniace podmienky.
Na prednáške sa dozviete:
Ako odolávať stresu a tlaku, ktorý je všade okolo nás?
Ako sa vysporiadať s ťažkými životnými situáciami?
Ako sa znova odraziť a nasledovať svoje ciele, túžby a sny?
Ako sa nenechať zlomiť a stať sa rezilientný?
.
.
Lektorom prednášky je Dušan Straňák. Dušan vyštudoval ekonomiku a manažment. Po skončení štúdia pracoval na viacerých manažérskych pozíciách na Slovensku a vo Veľkej Británii. Venoval sa školeniu pracovníkov, ako aj riadeniu a vedeniu tímov. Neskôr sa začal venovať softskillovým tréningom. Založil vlastnú spoločnosť Balanced, ktorá patrí medzi najväčšie HR agentúry na Slovensku. Okrem toho spolupracuje s belgickou spoločnosťou Centre of Body Language, v ktorej je jedným z hlavných lektorov a zodpovedá za výber a rozvoj lektorov v Európe. V oblasti školení sa sústreďuje na manažérske zručnosti, vedenie a riadenie podriadených, vedenie tímu, tímovú spoluprácu, prezentačné zručnosti, riešenie konfliktných situácií, leadership, time manažment, efektívnu komunikáciu, na oblasť predaja a predajných techník. Je certifikovaným lektorom v oblasti reči tela a mikroexpresií.
.
.
Prednášku si môžte pozrieť live na našej Facebook stránke Coworking Cvernovka.
Link na bezplatnú registráciu: https://bit.ly/3gFDpb5
Po zaregistrovaní vám v deň prednášky pošleme link, na ktorom môžete prednášku sledovať.
.
Ak prednášku nestihnete, môžete si ju pozrieť zo záznamu podobne, ako ostatné naše prednášky:
https://www.youtube.com/channel/UCjXYPqErtTKUXpxp0GFpT7A
.
Prednášku môžte sledovať bezplatne vďaka podpore Nadácie Tatra banka.
.
.
Mediálny partneri podujatia: Startitup.sk, CITYLIFE.sk, Tickpo.sk, kamdomesta.sk, goout.net, Eventland Bratislava – top podujatia, miesta a kam v Bratislave, https://eventland.eu/bratislava/